Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil az ágyba a 4...

Miért pisil az ágyba a 4 hónapos fiú cicám?

Figyelt kérdés
Töbször is előfordult már.Lehet hogy az az oka hogy jelezni akar nekem valamit.Mondjuk nemrég észre vettem hogy bolhás. Lehet hogy emiatt van,de mondjuk ez még az előtt is probléma volt.Mit tudnák csinálni hogy ezt abbahaggya??

2013. júl. 23. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar jelezni ezzel semmit, max. inkontinenciával küzd a macskád, én tuti nem engedném az ágyra. Ha pisil, tedd az alomtálcába (ha egyáltalán van).
2013. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van neki alomtálcája,és nyitva van az ajtó betud menni a szobába.
2013. júl. 23. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem fordult elő? Biztos, hogy pisi vagy csak jelölget. Előfordulhat, hogy már kezd egy kicsit kamaszodni és azért jelölget.


Az is lehet, hogy egyáltalán nem jelent jót, mert sokszor a beteg macskák csinálnak ilyet. Lehet húgyúti probléma, de bármilyen más betegség is.


A kedélye milyen? Látszik rajta, hogy erőtlenebb, betegesebb vagy amúgy jól van?

2013. júl. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Betegség jele szokott lenni ha rossz helyre pisil, az én cicám rákos volt, ő is ezt csinálta. Vidd orvoshoz. Előtte persze ellenőrizd hogy nem-e az alommal van baja, tedd máshova, vegyél másfajtát, ha fedett budi akkor szedd le a tetejét.
2013. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már mióta hazahoztuk azóta pisil az ágyba.Teljesen jól van csak valószínűleg kullancsos,bolhás és fülatkás,de nem biztos.Ő az első cica szóval még sohasem láttam ilyeneket.
2013. júl. 24. 09:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak nevelés kérdése lehet mert amikor bezárjuk az ajtókat akkor rendesen az alomba pisil.
2013. júl. 24. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik cicám akkor pisilt az ágyra, mikor a társa ideiglenesen külön került tőle (beteg volt, muszáj volt külön tartanunk őket egy ideig). Utána minden rendbe jött, szóval feltételezem, hogy lelki okai lehetnek. Esetleg többet kell vele foglalkozni. De erőszakkal, mérgedben ne dobd az alomra, abból semmit sem fog tanulni. Szerintem vegyél ideiglenesen egy vastag fóliát az ágyra, egyrészt annak a hangja talán elijeszti, másrészt könnyebb letakarítani, mint a matracot.
2013. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!