Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon rosszul lehet?

Nagyon rosszul lehet?

Figyelt kérdés
A macskám már több hete hány de mára már annyira hogy a vizet is kihányja és már meg sem áll hányni , hasmenése is van . Mit csináljak vele ? Nincs kedvem elvinni állatorvoshoz mert olyan meleg van :/

2013. júl. 26. 10:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Már asszem hogy jobban van mert egy-kétszer már megmozdult előbb
2013. júl. 26. 18:24
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
1-2x megmozdult? Atyaég!! Te nem vagy normális. Ha lusta vagy elvinni, akkor hívj hozzá orvost. Tudod ez már a 21- század!!!
2013. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy szivatod itt a jónépet vagy akkora h*lye vagy hogy a föld még nem hordott ilyet a hátán!!!
2013. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Én csak remélni tudom,hogy az,és nem szennyezik ennyire sötét humanoidok a Földet.

Bár ahány kretén állattartót és az általuk megkínzott vagy elhanyagolt állatot láttam már,nem csodálkoznék,ha igaz lenne.

2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Hát sajnos pedig élnek ilyen degeneráltak a földön. Gondoljatok csak bele, van aki a gyerekét se nagyon viszi el orvoshoz. De azért remélem, hogy ez a barom, tényleg csak szórakozik velünk. Egy állat sem érdemli meg azt a büntetést, hogy egy ilyen zokniagyú legyen a gazdája.
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
56%
-.-" Ha a macska beteg, rögtön irány az állatorvos! Most a macskád életéről van szó, te igen h*lye.
2013. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
KAMU KÉRDÉS!!
2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Meleg van és?Az én kutyám fülébe meg toklász ment és mégis elvittem ma dokihoz mert őt néztem nem magam.Elkell vinni dokihoz a macskát mertz megfog murdálni ha nem teszed.
2013. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
EZ kamu kérdés, vagy tényleg nem vagy normális?!NINCS KEDVED MERT MELEG VAN?!Igen,nagyon rosszul van,ez már nagyon súlyos,és ha picit is jobban lesz,azzal semmit sem érsz el,így nem fog meggyógyulni.Szóval neked ő ennyit ér?Csak mert meleg van,nem viszed el?Inkább hagyod hogy szenvedjen?Még ha nem is szereted,de neked jólesne,hogy hagynak szenvedni,csak mert nincs kedvük elvinni?Na első dolgod legyen reggel hogy elviszed te felelőtlen idióta!
2013. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd el, mert kiszárad és meghal!!!! Enyém a múlthéten szombaton volt ilyen beteg, lehet valami vírus, én azonnal hívtam a dokit és mentem szombaton, hálistennek fogadott!! Ne hagyd kiszáradni! Itasd, simizd, és ne szidd meg ha hányt! Vidd el mindenképp (vagy hívd ki), kap egy szurit és jobban lesz! Ne hagyd meghalni!!!! :/
2013. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!