Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért néznek le egy fiút a...

Miért néznek le egy fiút a haverjai, ha macskát tart és nem kutyát?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb dolga van a cicusomnak, mint a barátaim kutyáinak, én foglalkozom ezzel a kis állattal.
2009. okt. 22. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert a macska kicsit olyan "nőies", vagy inkább "öregasszonyos" szokás, de ezzel nem akarok senkit megbántani. Én most csak azt írtam le, amit gondolok erről, illetve hogy mások mit gondolhatnak.


Az én szememben, ha egy embernek van állata, és azt gondozza, szereti, akkor az az ember egy remek fickó! Ne törődj a haverokkal.

2009. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is férfi vagyok, és macskám van, akinek nem tetszik .... ben írom le... nekem meg a kutyák nem tetszenek, nincs saját egyéniségük, meg akaratuk.
2009. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az üvegtigrisben van egy ilyen mondat, emlékeztek, az easy rider-es fickó mondja: "anyámmal lakom, macskám van, babettával járok, és akkor még ne is legyek erős?" :))
2009. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem néztek le a haverok.

3 macskám van, meg nem rég voltak kicsik is. A haverok állandóan hozzám jártak kismacskát simogatni. Ha lenéznek ilyen miatt akkor még túl gyerekes gondolkodásuk van... ennyi.

2009. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nőiesnek tartják, holott a macska egy öntudatos, független, szabadságszerető, célratörő lény, és nekem sokkal jobban imponál a természetük, mint a kutyák farkcsóváló, nyáladzó hűsége.
2009. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van két macskánk, amikor elhoztuk, akkor apukámnak nem szóltunk róla, nehogy balhézzon, de azóta ő törődik velük a legtöbbet.
2009. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:)) Apukádat ismeretlenül is tisztelem! :)
2009. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert van egy olyan sztereotípia, hogy a macska az oylan nőknek való állat. Szerintem egyáltalán nem. Macskát tartani különleges dolog, mert a macska kiszámíthatatlan, öntörvényű állat, mindig meglephet valami újjal. Nálam meg még sok más nőnél is jó pont, ha egy ffi szereti a macskákat, a haverjaiddal meg ne törődj!

23 L

2009. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, cicákkal könnyebben lehet csajozni ;) És ha zrikálnak a haverjaid a macska miatt, akkor mondd neki ugyanezt. Sok nő nem szereti a kutyát, mert fél tőlük, viszont egy cicától senki sem fél... általában. :)
2009. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne4m kell megilyedni ez olyan nőies a haverjaqid azok ne érdekeljek eggyet mondok járj a szíved után.
2009. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!