Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8 éves fiam rendszeresen jár...

8 éves fiam rendszeresen jár uszodába! A talpán kijött egy tyúkszem, (Valószínüleg az uszitól) de nem hajlandó orvoshoz menni velem. Mit tegyek? Van valami hatásos szer ami gyereknek is jó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 06:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Mond el neki hogy az orvos most még nem csinál vele semmit,csak ki ir valami krémet.Nekem is volt,honapokig nem mentem el vele,utána nagyon sokáig tartott rendbehozni,használtam azt amit a doki kiirt,meg a patikában vettem tapaszt meg a dm ben egy tyukszem krémet.
2009. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
az nem tyukszem hanem vándor szemölcs van rá ecsetelö a patikába és ha nem kezeled tőbb lasz belőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
jaja, az inkább szemölcs, nekem is így jött ki, el kell menni bőrgyógyászhoz, hogy fagyasszák le.Amúgy fertőző, úgyhogy ne nagyon fogdossátok.Ha nem mentek el vele akkor nagyobbra is nőhet.
2009. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kiskoromban nekem is emiatt volt, és anya valamilyen savas izét csepegtetett rá, és "kikaparta", nagyon hosszú ideig tartott és nagyon fájt, vagy csak azért emlékszem így rá mert még kicsi voltam :)

a lényeg hogy vidd el a kicsit onkológiára, ott ilyenekkel foglalkoznak

2009. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Onkológiára? Ott nem rákos betegekkel foglalkoznak?!?
2009. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szemölcs lehet. Nekem is volt a nagylábujjamon, kb. 20 éves voltam. Sokáig nem mentem vele orvoshoz, gondoltam, körömvirág és hasonló krémektől elmúlik. De nem múlt, végül elmentem bőrgyógyászatra, kaptam ecsetelőt, sűrű, átlátszó folyadék volt, mint a körömerősítő, erős szaggal. Viszonylag hamar rendbe tette.
2009. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem az ecsetelő nem nagyon segitett de 2 fagyasztás után lesett!Kicsit kellemetlen de legalább elmúlik hamar :)
2009. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehetséges, azt tudom, hogy ott ilyenekkel foglalkoztak, ezért kell orvos véleményét kikérni :D
2009. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem is szemölcs lesz, nekem is volt ilyen az uszodától kiskoromban, mi vérehulló fecskefűvel kenegettük és pár hét alatt el is múlt. Gyógynövényboltban szerintem lehet kapni.
2009. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
12 vagyok és nekem is volt,de én is attól féltem hogy valahogy az orvos kiszedi és majd tökre fáj,ezért több hónapig a lábamon volt de aztán elmentem mert már eléggé fájt járni.aztán elmentem anyukámmal és annyi hogy fölírt egy szemölcs leszedő folyadékot,és azt rákellett kenni a lábamra és ilyen sima ragtapaszt amin nincs vatta kellett rátenni,és így kellett kezelni.egyáltalán nem fájt és minél később megy el az ember orvoshoz,annál rosszab lesz,és annál később múlik el.
2009. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!