Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretitek a cicákat?

Szeretitek a cicákat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 14:06
1 2
 11/17 petra666 ***** válasza:
Naná
2013. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Imádom őket :D sok macskám volt de aki szintekiskoromtól velem volt pár évig egy gyönyörű szibériai
2013. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is imádom őket! :)
2013. aug. 1. 16:31
 14/17 anonim ***** válasza:
4 éves koromban kaptam meg az első macskámat: nem lehetett róla levakarni engem, csak cirógattam, meg kerülgettem. Azóta "betege" vagyok a macskáknak. Imádom őket. Mert nem kell falkában vadászniuk, hanem egyedül is tudnak zsákmányt szerezni. (Na persze nem hiúzok, nem vadmacskák ők, hanem házimacskák, ami azt jelenti, hogy az Egyiptomiak háziasították őket, tehát óriási tévedés az a vidéki szokás, hogy semmit nem kap a macska enni, éljen egérből meg amit talál! Ha ez így lenne, akkor nem élne az ember mellett, hanem az erdőben élő vadállat lenne.) Szóval azért, mert egyedül képesek vadászni, tehát vérszomjas ragadozók, miközben hihetetlenül sok szeretetet és ragaszkodást adnak és kapok tőlük. És persze gyönyörűek. Az egész testük aránya tökéletes! Puha mancsok, mögötte veszedelmes karmok. A bundájuk színe és szőrük is olyan változatos és összhangban van a szemük színével. És amikor dorombolnak.... :) A lánymacskám, már azt meghallja, amikor fordulok be a kocsival vagy skeróval a kisutcánkba, már a tekerés hangjából vagy az autóvezetés sítlusából hangjából levájga, hogy én vagyok , és vágtat hogy jövök! (baromi hosszú kertünk van az utcafronton) :) "S" betűbe hajlítja a farkát (olyan támadós-játékos formára), és kihajolok az ablakon, miközben begurulok az utcába és mondom neki: cic, cic, te k.rv.aaa XD, ő meg már válaszolgat vissza: mekeg XD Imádom!! De a fiút is, na ő meg a lábamnál alszik, és vérig sértődik, ha valamelyik éjjel nem jövök haza!!! Akkor elvonul a pamlaghoz és ott sztrájkol pár éjszakát XD De az összes macskám egyéniség volt.
2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 12. 11:25
 16/17 anonim válasza:
Igen nagyon szeretem őket.Aranyosak!!
2013. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!