Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tudom simogatni a...

Miért nem tudom simogatni a macskát?

Figyelt kérdés

:(

Barátoméknak van egy tarka házi cicájuk, és ismerem pici kora óta, akkor lett oda hozva mikor az előző meghalt,

kis korában nagyon rossz cica volt, nem lehetett vele játszani sem mert úgy harapott és karmolt hogy tiszta sebb voltam, ha nyugodt volt is simogatni akartam, megint karmolt harapott, ölben sem lehetett tartani, barátom ék volt amikor rá csapott a popsijára is, meg a nyakánál felemelte, de akkor csak jobban bevadult.

azt mondták ha felnő meg változik, de nem. Még mindig nem marad meg őlben, simogatni csak akkor tudom ha alszik, olyan kor aranyosan purrogva dorombol, de egy idő után rá kap a kezemre én még csak nézem aztán felpattan és elrohan mintha meg akarnám verni, senki nem bántja egyáltalán, nem is foglalkoznak vele mert nem lehet vele mit csinálni, ha fel akarom emelni sokszor lefújtat és ölbe van morog..

De játszani imád úgy hogy botra van kötve valami, meg fogócskázni elfutok ő elkap, csak azért jólenne néha simogatni is.

És imád mindenhová felmászni, lehetetlen helyekre is.


van egy perzsánk is , eljátszadoznak, őz lehet simogatni ő jön bújik.


Valami módszer csak van hogy tűrje a simogatást, hát az csak neki is jólesik, vagy nem?



2013. aug. 2. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A macskák már csak ilyenek...
2013. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
másnak hagyja a simit , mondjuk a barátodnak? az én egyik cicám csak általam volt simogathgató.. 2 év kellett h a páromnak is engedje magát időről időre, ő ilyen független típusú cica...
2013. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, senkinek:(

Elsőnek, nem minden macska ilyen, az előző cica nagyon szeretett minket, beszélni lehett vele, velünk aludt mint egy ember, és mindig várt haza,

2013. aug. 2. 13:09
 4/6 anonim válasza:
Talán, esetlegesen azért mert régebben csúnyán bántak vele és fél. WTF az hogy a cicát a nyakánál emelgette és csapdosta???
2013. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hatul a nyakanal a bort ahogy az annyjuk is felemelik oket.... Az nem artalmas nekik. Es nem csapkodta, csak epp hogy ra pakolt egy kicsit a seggere es azt sem akkor mikor fel volt emelve... Ne vigyuk tul...
2017. jan. 24. 17:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Paskolt*
2017. jan. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!