Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki egyedülálló férfiként...

Ciki egyedülálló férfiként macskát tartani?

Figyelt kérdés

Azt szokták erre mondani, hogy biztos meleg, aki egyedül él, férfi, és macskát tart.


Ez így van, vagy csak az én társaságomban vélik így az emberek?


Heteroszexuálisként nem szeretném, ha megbélyegeznének.

Persze, könnyű mondani, hogy le van szarva mások mit gondolnak, csak az a helyzet, hogy én nagyok adok mások véleményére.


22/F



2013. aug. 2. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha más véleményére hagyatkozol akkor azzal mit érsz el? Legyél különb azoktól az emberektől! Nem kell ugyan annak lenned!

Szerintem nem ciki az, hogyha 1 macskát tartasz. Nézd meg garfield-ot XD. Ahoz a macskához tartsál 1 nagy kutyát is. A nagy kutyát tanítsd be. Ha cikiznek a macska miatt csak hagyd a kutyádra és ő elintézi XD. Szóval eltérve a hülyeségtől szerintem nem ciki az ha 1 férfi macskát tart. 13 évesen fiú vagyok én is nagyon szeretem a macskákat, kutyákat, halakat és minden házállatot, mikor 5 évvel ezelőtt ebbe az új házba költöztünk még kacsát is akartam XDD. De amúgy 22 évesen szerintem szerezzél 1 olyan "macskát" (remélem érted) :D. Szóval ne a más véleményére "adjál". Legyél különb!

2013. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag kifejezetten segíti a becsajozást.
2013. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szerintem nem. 29 éves lány vagyok. Az öcsém 24, és neki is volt már macskája.
2013. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom cikinek, hogy egy állat tartása utal a nemi identitásra. Hatalmas hülyeség.

Bármilyen állat is legyen az, ha az embernek feldobja a napjait, szereti, gondoskodik róla, az nem lehet megvetendő. Aki szereti az állatokat, rossz ember nem lehet. Nekem nem az jut eszembe egy férfiról, hogy homoszexuális, hanem az, hogy felelősségteljes, hogy tud gondozni egy élőlényt, mert macskát tartani nem olyan egyszerű a természetük miatt.


Amúgy én eleve macskás vagyok, szóval nálam nyerő, ha egy férfi jobban kedveli a macskákat. :) 19L

2013. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 35 éves fiamnak két cicája is van, és nem mondanám, hogy meleg. Kifejezetten szeretik a nők :) és ez viszont is igaz.
2013. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
haverom egy széttetovált "állat" és macskája van. a mindene. és csajozik, nem meleg. :) én sem értem különben, hogy miért vonnak párhuzamot a macska és a szekszualitás között.
2013. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, ezek szerint tényleg csak az én társaságomon belül gondolkodik így pár ember.
2013. aug. 2. 08:10
 8/16 petra666 ***** válasza:
nem ciki
2013. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elképesztő idóta aki a homiságot attól teszi függővé, hogy valakinek kutyája vagy macskája van-e.

Egyáltalán semmi búzás nincs a cicatartásban.

2013. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van és ne is legyek kemény? :)
2013. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!