Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy süket macskát lehet tanítani?

Egy süket macskát lehet tanítani?

Figyelt kérdés

Azért mert nekünk van egy és általában bent van a házba mert süket... nem szeretem allergiás vagyok rá:S nevelőapámnak meg az a Szent állat..

Na az imént megyek le és ott van az asztalon egy szalonnát rág egy tálból:S Azonnal lekaptam és rácsaptam a seggére, hogy ezt nem szabad..és közben mondtam, hogy: "Na a Szent macska az asztalon volt"-és, hogy mit csinált.. Erre nevelőapám megszólal, hogy a szalonnát amit rágott adjam oda neki a többit meg takarjam le.. :S

Hát mondom ezt ilyenkor nem etetni kell hanem elverni.. :S így sose tanulja meg.. és persze jön a szöveg, hogy de hát süket.......


2009. okt. 25. 17:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy lassan 1 éves a macska..

18/L

2009. okt. 25. 17:28
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Te nemnormális miért bajod hogy eszik? Ösztönösen kap a húsra ha tálba van ha asztalon ha földön...csapkodd a saját segged szegény állat ha etetve lenne nem az asztalon keresné a kaját...feltételezem falusi vagy...pffff téged kéne verni 23/F levenni az asztalról ütlegelés nélül is lelehet gyökér
2009. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hogy te mekkora barom vagy! Kap enni ha tudnád..száraz tápot meg konzervet is, sőt főtt kacsát is szoktak neki venni...ma meg még tejet is kapott persze.. Ugyanis EL VAN KÉNYEZTETVE... Hát ez nem igaz csapkodd te a saját seggedet, hogy nem bírsz válaszolni normálisan a kérdésekre ha csak azért szerzed a pontjaidat, hogy kötekedjél csöndbe maradhatsz a szép százalékoddal...

Van más oldal is a kötekedésre.. nem értem az ilyeneket.

2009. okt. 25. 17:39
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy képzeld Debreceni vagyok... Lehet nem elkényeztetett Budapesti, jajj elnézést.. bocsánat "városi" és nem tudom milyen a nagyvárosi dörgés de egy nyomorult kérdést kiírtam hogy: Egy süket macskát lehet tanítani?

Ez volt a kérdés.. Ha valami bajod van akkor ne itt vezesd le. Köszi

2009. okt. 25. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Spriccelj rá vizet , vagy üssél KICSIt(!!!) az orrára
2009. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Amúgy nem ütöttem rá nagyot, csak annyira elvan kényeztetve mert egyszerűen még senki nem nevelné vagy tanítaná..inkább leveszik és tovább simogatják :S

2009. okt. 25. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
én nagykanizsai vagyok nem pesti szal van köztünk vagy 500 km de az a lényeg h szerintem TE FÉLTÉKENY VAGY A MACSKÁRA:D:D:D mert téged mindenért leszurnak neki meg szabad a vásár:D ha az arcába fújsz attol megijed
2009. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy féltékeny vagyok allergiás vagyok rá. 5/4-es ami időnként csúnyán előjön. Nem veszik ezt figyelembe, és akkor az a válasz rá hogy szedjem a gyógyszert és nem lesz semmi bajom.. na igen, legalább az asztalra ne menjen fel ha már muszáj bent lennie mert süket...
2009. okt. 25. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Tul nagydobra vered. Egyszer elkapta a szalonnát ennyi. Üss rá egy kicsit öntsd le vizzel vagy ilyesmi. És máskor inkább ti vigyázzatok a macska egy kis állat, ösztönösen keresi a húst, nem ugy ahogy te.
2009. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem egyszer..
2009. okt. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!