Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy tigris és egy oroszlán...

Ha egy tigris és egy oroszlán összeverekedne, akkor melyik nyerne? :D

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés,de kíváncsi vagyok pár ember véleményére :D

2013. aug. 6. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik erősebb. Szerintem nem lehet általánosítani. Ez nem olyan, hogy a víz eloltja a tüzet :)
2013. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Oroszlán-párti vagyok. :)
2013. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszlán, mert annak több tapasztalata van a harc terén.

A tigrisek ritkábban küzdenek egymással.

2013. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát rakj össze kettőt és kiderül. :D Állatkertben kérdezd meg amúgy.
2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 miki28 válasza:
63%
Tigris
2013. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Victory1995 válasza:
82%

Ahogy az első mondta nem szabad általánosítani eztet.

Ez most olyn mit: Melyik az erősebb a Magyar ember vagy a Német ember. Mikor melyik attól függ. Remélem értetted a magyarázatot még ha értelmetlenül írtam is le.

De szerintem A tigris több arányba nyerne. Hisz a Tigris nagyobb, Izmosabb, Nehezebb és a vizibivalyt, Aligátort és a barna medvét is elejti (egyedül!!!). Végül is az oroszlánnak abban van előnye hogy nagy, dús sörénye miatt nehezen férne hozzá a tigris a nyakához. De az oroszlánnak viszont több tapasztalata van a nagymacskák elleni harcra. Ott van a saját fajtája terület védés céljából. Kissebb macskák Leopárd, Gepárd és még ott van a legnagyobb ellenfele a hiéna (Tudom nem macska). Afrika biztos veszélyesebb hely mint a erdő, mangrove mocsarakban, erdők melletti füves tiszásokon...

A lényeg hogy ha lenne ilyen harc én biztos a Tigrisre szavaznék mert több esélye lenne nyerni egy kicsivel.

2014. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A tigris erősebb, az oroszlánnak összecsapás esetén több tapasztalata van, szóval...
2017. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két harcicica összeverekedne / aztán összekeveredne,

akkor a szerelem győzne! ! : )

[link]

2017. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oroszlán
2018. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!