Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb mekkora egy nőstény macska...

Kb mekkora egy nőstény macska melle ha nem vemhes és mekkora a vemhesség 2-3. hetében? Lehet, hogy vemhes?

Figyelt kérdés

Mert szerintem vemhes a macskám,de nem biztos.Eddig nem nézegettem a mellét,de nagyobbacskának tűnik (viszont nem is akkora,mint 1 nagy hasú,szülés előtt álló cicának) mint amilyennek szerintem lennie kellene.

Nincs időm dokihoz szaladgálni,de ha valóban vemhes,akkor muszáj lesz elvinnem,nem akarok szaporító lenni.

Láttam 1 kérdést kb 2 napja,ott linkeltek 1 képet,az én cicámé is kb akkora.

Itt a kép:

[link]


[link]



2013. aug. 6. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy azért a mellét kérdezem,mert utána olvastam h mik a vemhesség jelei,de nem igazán tudom eldönteni,hogy igaz-e a cicámra vagy sem,és már kezdem bebeszélni magamnak h "ez is igaz rá meg az is",pedig lehet h nem.Nagyon összezavarodtam.
2013. aug. 6. 14:52
 2/3 anonim válasza:
hát, szerintem ha még nem volt kiscicája, akkor valószínűleg az... de szerintem felesleges elvinni ezért dokihoz. Ha van lehetőséged rá, akkor érdemes megtartani a kiscicákat
2013. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ivartalanitas, mindenkeppen.

Annyi a kidobott, kobor macska, hogy nem kell beloluk meg tobb.

Ivartalanittasd.

Azt megcsinaljak ugy is, ha vemhesseg gyanus.

2013. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!