Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cica vemhes vagy...

Nőstény cica vemhes vagy szimplán dagi?

Figyelt kérdés

Van egy ivartalanított nőstényem, egy kandúrom, egy kiskandúrom (kölyök) és egy nőstényem. Ő már szült egy almot, de mivel nem akarok szaporító lenni ivartalaítani akarjuk tavasszal. Nem állunk jól anyagilag, ha valami baja van a cicának megyünk orvoshoz és megoldjuk valahogy, de az ivartalanítás csak a tél végi időszakban jöhet szóba, erőleláthatólag akkor jobban fogunk állni és a kandúr műtétjét is ki tudjuk majd fizetni.

Most alapból mind a 4 cica dagibb, főleg a kölyök, pedig nem is kapnak sokat enni és így is mindig nyávog, hogy ő éhes. :) A nőstény is dagi, viszont nem tudom, hogy vemhes -e. Eddig azt mondtam volna, hogy nem, mivel nem nőnek a cicijei, meg nem is viselkedik úgy, de most elbizonytalanodtam. Képet tudok rakni, ha kell.



2012. dec. 1. 14:28
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani. Lehet ez is az is!
2012. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon lehet megmondani.Rakj fel képet,hátha arról meg lehet állapítani.
2012. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor született az előző alom?
2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam, hogy így nehéz megmondani. Máj. elején és a kiskandúr az egyik kölyke. Holnap rakok fel képet.
2012. dec. 1. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Május eleje az már jó régen volt, valószínűleg vemhes.
2012. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na végül vemhes volt ?:)
2013. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére. :D Azóta ivartalanított lett, olyan, mint egy kiscica. :)
2013. jún. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!