Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes cicát meddig lehet...

Vemhes cicát meddig lehet ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés
Nőstény cicám nem jött be éjszakára,pedi ilyet nem szokott csinálni.Azt gyanítom,hogy vemhes lett.Ilyenkor,télen is tüzelnek a cicák?És vemhesen elvihetem ivartalaníttatni?

2013. jan. 13. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy tüzelhetnek. Ivartalanítani vemhesen is lehet, akár az utolsó időben is. Szerintem még mindig jobb, mint egy újabb alomnyi felesleges kismacskát a világra engedni.
2013. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor mindenképpen elvisszük.Holnap felhívom az állatorvost.
2013. jan. 13. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Az én cicámnak épp kölykei voltak, úgy 5-6 hetesek, mikor újra vemhes lett. Nem is tudtuk, de, mikor ivartalanították, akkor mondta az orvos, hogy már 4 kiscica volt benne és nemsoká fialt volna. Jó minél hamarabb ivartalanítani, mert rengeteg kiscicát hoznak világra a macskák. Igen, ilyenkor is tüzelnek a kutyák és a macskák is.
2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!