Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tűnhetett el a macskám?

Miért tűnhetett el a macskám?

Figyelt kérdés
Pár hete születtek kölykei és pár napja nem találom. Nem jön enni, a kismacskákat sem eteti. Nagyon félek hogy nem jön haza. Mi lehet vele?

2013. aug. 6. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz szét a környéken, hívogasd. Lehet, hogy baleset érte, vagy véletlenül be lett csuka valahova.
2013. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kismacskáknak pedig állatgyógyászati boltban, állatpatikában lehet venni tejport, amit vízzel kell elkeverni és lehet őket etetni. Attól nem fososodnak le és szépen fejlődnek.
2013. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
környéken keresd mindenfelé, plakát stb. de nem jó jel, gondolom kijárós macska, bármi történhetett vele, bezárták, mérget evett, elütötték, kutya megtámadta, rossz gyerekek focilabdának használják nem is sorolom.keresd, hívogasd a környéken, a hangodra elő kell h jöjjön!
2013. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hívogatom állandóan, de semmi, körül néztem minden fele, az a szomorú hogy ez a második macskám ami eltűnik és én úgy meg tudom szeretni őket hogy kész depresszióba esek amikor eltűnnek. a kismacskák meg már esznek párizsit de úgy látom hiányzik nekik az anyjuk :/
2013. aug. 6. 16:58
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy ez ilyen szülés utáni csavargás esetleg? hallottam ilyet is. abban bíztam pedig hogy mivel nem kan macska nem fog elszökni :s
2013. aug. 6. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretek ilyet írni, de ne lepődj meg azon, hogy eltűnik...

Annyival tudod már csak jóvá tenni a felelőtlenségedet, hogy felnevelitek a kiscicákat (nem párizsival!), hanem szépen, kiscicáknak való tejpótlóval ill. kiscicatáppal és olyan embernek adjátok őket nagykorukban, akik fejvesztés terhe mellett ivartalanítják és vigyáznak rájuk! Spórold meg a leendő gazdiknak azt a fejfájást, ami neked is kijárt.

2013. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de azért mert el tűnt a macskám miért vagyok felelőtlen?
2013. aug. 9. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy anyamacskát csak úgy kiengedni?

És ha elütik? Ha megsebzik? Ha megmérgezik? összeszed valamilyen betegséget, ami pár óra alatt végez vele?


És mivel nemcsak ő maga van, ha elpusztul, rádmaradnak a kicsik!

Ebben az esetben te játszod a mindenkiért felelős személyt, mondhatni, szülőt.

Gondolkodj a macskád helyett.

Persze a természetben az anyamacska elhagyja az almot. Ha elpusztul, a kiscicák is el fognak. De most ott lennél te.

Te sem engednéd el a nemrég szült lányodat hegyet mászni vagy raftingolni vagy csak úgy a borneói dzsungelbe.

2013. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom, te merre laksz, de tudod, mi vidéken tartunk macskákat kint az udvaron, akiknek nincs bejárásuk a házba, ugyanakkor oda megy, ahova akar. A szomszédom macskája pl. a mi padlásunkra fialt le, én vittem át neki a macskákat, mikor már kicsit nagyobbak voltak. Szóval sokszor nem megoldás a macska bezárása, mert ha nem szobacica, nem viseli el, ha be van csukva.
2013. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!