Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám? Infó lentebb.

Beteg a macskám? Infó lentebb.

Figyelt kérdés
Éjfélnek hívják a macskámat. <3 5 éves. Pár héttel ezelőtt megtépték, és szegénynek "kopasz" volt a nyaka. Mostmár vissza nőtt a szőre de van még 2-3 folt ahol nem nőtt vissza és ott sebes. De mindennap lekaparja magáról a "száraz sebet" és így nem tud gyógyulni. Leszoktam fertőtleníteni. De szerintem nem egy átlagos seb mert nem olyan.... vagy nem is tudom.Ha akarjátok lefényképezem hogy ti is lássátok. Állatorvoshoz meg nem nagyon tudnám elvinni mert tizenéves vagyok a szüleim pedig reggeltől estig dolgoznak. És az állatorvos sincs közel, hogy gyalog vigyem meg nem is tudnám mibe rakni sétálva vigyem. :( Kérlek segítsetek hogy hogy kell kezelni vagy mi a neve a betegségnek! Nem akarom hogy szenvedjen! :"( Előre is köszönöm!!

2013. aug. 6. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

márpedig így nem fog meggyógyulni, valószínűleg kapna antibiotikum injekciót rá

beszélj a szülőkkel, adjanak pénzt az állatorvosra és vegyetek egy hordozót, amiben el lehet vinni a dokihoz

ez így a macseknak sem kellemes

2013. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van beszélj a szüleiddel. Hordozót pedig kérhetsz kölcsön ismerőstől akár, bár én úgy szoktam, hogy bemegyek az állatorvoshoz, kölcsönkérek egyet és ha már végeztünk a cicával másnap visszaviszem.
2013. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére a fertőtlenítő segít gyógyítani is! :) Így már az egyik sebe egyre kisebb és a többi is szépen gyógyul! :) De ha megint lesznek ilyenek akkor inkább elviszem a dokihoz! Köszönöm a segítségeket!
2013. aug. 9. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglepően jól gyógyulnak a cicák. Egyszer az enyémnek sebes volt a lába, el akartuk vinni orvoshoz, de nagyon nehéz megfogni és amúgy se egy bújós cica. Szóval doki nélkül is meggyógyult. Az jó, ha fertőtleníted, mert könnyen elferdőződik.
2013. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!