Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érezhet a macskám?

Mit érezhet a macskám?

Figyelt kérdés
Most költöztünk el egy másik házba, ami emeletes. Na már most van egy kb 1,5 méter mély pince is az egész ház alatt. ez nem normális pince,a talaja homok, és nem igen járható. az az igazán ijesztő ház alatti rideg hely, ami elég nagy és sötét.A macskának nagyon nagy területe van az egész házba, de ő mégis mindig a vízóraleolvasónál van ahol le lehet szűkösen jutni a pincébe. Délután ott van akár 2 órát is és közbe nyávog, de inkább mélyebb hangon elnyújtva, mint ha akarna valamit. nem csinálta ezt mindig, csak mióta egyszer jobban megmozgattuk a lejáró pici tetejét.a kinti szagokat úgy ahogy ismeri, mert szoktuk kiengedni,de ez nekem olyan ijesztő. Hozzáteszem hogy a párom szólt hogy napok óta furcsán viselkedik ott a macska és kénytelen lesz lemenni oda hogy megnézze hogy mitől van ez.és azért ha már a párom is így reagál a macskára az elég érdekes.persze idegen, lenti szag.de ha elzavarjuk onnan visszamegy és továbbnyávog. akkor se nyávog ha ki akar menni. most miért csinálhatja ezt?

2013. aug. 6. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kérlek, írd meg majd, hogy mit találtatok :)
2013. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%

Most vagy megbolondult macska vagy ott valami szellem van.

Szerintem hívjatok szelleműzőt!!

2013. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó ezen kacagni. teljesen őszintén írtam ki a kérdésemet, ha valaki értene a macskák viselkedéséhez. Nem is vártam hogy egy átlagos gazdi igazán jó választ tudna nekem adni. itt a viselkedéséről van szó. de nyugodtan nevessetek csak. és igen. lehet hogy ez is vicces lett, de felnőtt létemre félek a sötéttől. nincs ezen számomra semmi szégyellni való, mert elismerem hogy ijesztő az efféle szituáció. mert mikor egyedül vagyok itthon az üres házba, én annyira nem élvezem. akkor tessék nevetni
2013. aug. 7. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, mi izgatta fel a cicust? Kíváncsi vagyok.
2013. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdező, nálad nagy gondok lehetnek...

senki sem nevetett rajtad, nem írtad a kérdésben, hogy félnél a sötétben, de itt mégis azt írtad reagálásnak, hogy kinevetünk miatta

mégis kicsoda???

továbbá ha nem átlagos macskatartók válaszaira vagy kíváncsi, akkor vagy fordulj állatorvoshoz, vagy pszichológushoz ;)

2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a 2. válaszoló kommentjére reagált. Amúgy nézzétek meg,ha nem találtok semmit,akkor forduljatok 1 macska szakértőhöz,aki a viselkedésüket tanulmányozza (nem tudom a pontos megnevezését ^^").

Majd írj,hogy mi volt. :)

2013. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meg bezárni vagy eltorlaszolni a lenti részt, hogy ne tudjon lemenni! Az is lehet, hogy csak az új hely ellen sztrájkol: ha nem megyünk vissza a régi házba, ki sem jövök innen :) szerintem ez lehet a gond, hiszti van, mert otthagytátok a régi házat, és idecipeltétek őt is. Öntörvényűek, rosszabbak, mint egy gyerek, de ha nem lenne módja lemenni, talán hozzászokna az új környezethez.
2013. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!