Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap éjszakai kórházba...

Tegnap éjszakai kórházba vittünk a kiscicám, a tünetek lejjebb, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap délután felakart a kanapéra ugrani, vissza esett, és belekapaszkodott a szőnyegbe, rángatózott, remegett, nem reagált semmire, mintha görcsöt kapott volna, úgy kapaszkodott a szőnyegbe.


Aztán este az ölembe volt, és megint a hasára feküdt, kapaszkodott, és inogott. Később hányt, majd kicsit jobban lett, evett ivott, majd lefeküdt a szobában a helyére. Aztán arra keltem, hogy hányt, és szó szerint vergődött a földön, majd megint azt csinálta, hogy kapaszkodott. Míg végül bevittük a Bp-i állatkórházba. Nem mondtak igazán semmit, csak, hogy lehet idegrendszeri betegség, vagy valamit megevett, de szerintem akkor nem rángatózna.


Borzasztóan féltem, én nevelem 2 hetes kora óta!


Kérlek segítsetek! Nem akarom,hogy baja essen.


2013. aug. 7. 14:23
 1/3 anonim válasza:
Én nem vagyok sakértő de valószínüleg vagy rosszat evett és még mellé le esett és felfordult a gyomra és még meg is ilyedt beverte a fejét rosszul van pörög nki a világ és lehet azért próbál megkapaszkodni a szőnyegben!
2013. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt mi is mondtuk, hogy beverhette a fejét, de a doki azt mondta, hogy nem valószínű, hogy az a baj :/
2013. aug. 7. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicussal? Jobban van?
2013. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!