Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra milyen betét a...

Szülés utánra milyen betét a jobb: az inkontinencia, vagy az éjszakai? Kórházba hány db-ot vigyek? Használt vki dm-es jessa-t? Császárom lesz, doki szerint 5éjszakát leszek bent

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia én a kórházba a legnagyobb tena ladyt vittem. az elég nagy. én is császáros voltam. az első két nap kellett. utána már elég volt a kisebb.

dm-est otthon használtam.

2009. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

kórházba én is Tena Lady-t vittem(egy csomaggal) de épp, hogy a felét elhasználtam(bent is adtak).Otthon már csak Always éjszakait használtam.

Sok szerencsét!:)

9,5 hónapos kisfiú anyukája(császáros)

2009. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is Tena ladyt vittem, és csak ajánlani tudom. Mindenképp olyat vigyél, ami nagyon nagy nedvszívó képességű, mert rengeteg cucc fog ürülni. Amikor már lecsengett a zuhatag, kb 3 nap után, akkor Allways éjszakai batétet használtam, akkor az is megtette. Könnynű szülést kívánok!
2009. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első 2 nap Tena, utána Always éjszakai.
2009. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Tena. De ha netán annál is erősebb vérzés, akkor van külön erre a célra kórházi "mamut"betét, én azt kértem.

2009. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tena Lady. Későbbre már jó az éjszakai Always is. Jó sokat vigyél magaddal.
2009. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt tena lady, nem is hiányzott, én a dm-es jessa-t vittem, elég volt. De ez változó, van, akinek erősebb kell. Ha jól emlékszem, 3 csomaggal vittem, de tarts még otthon pluszban, így be tudják vinni neked bármikor. Utána még úgyis kell egy darabig.
2009. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Tena Lady is nagyon jó, és a Jessa is! Az első 2-3 napon Tena Ladyt használtam, utána Jessát, mind a kettő bevált!
2009. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!