Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fognak meszületni a...

Mikor fognak meszületni a kiscicák?

Figyelt kérdés
Az anyának már vagy egy-két hete óriási a hasa és nagyon sokat mocorognak benne a picik!Ha megcsikizem a hasát akkor néha harap meg karmol.És ha a régi kicsinyei odamennek hozzá akkor rájukmorog.
2013. aug. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt érteném már meg hogy minek hagyják a macskákat szülni, amikor annyi van belőlük árván van mint a szemét.

Na meg ez hogy a régi kicsinyei, majd 2 hónap múlva a kövi tüzelésnél megint felteszed ezt a kérdést?

Idióta mit gondoltál majd még dorombolni is fog hogy kínzod az izomzatát a csikizéssel, ami így is rendesen le van terhelve?

Szánalmasnak tartom az ilyen embereket, mindenhonnan ömlenek a kiscicák csak azért mert képtelenek elvinni az orvoshoz ahol 5ezerért megoldják egy életre, sőt kandúrokat még sokkal jobban ajánlott, és olcsóbb.

És mégis mi honnan a francból tudjuk?

Vidd el orvoshoz vaszki, bár lefogadom hogy se a kölykei se az anya nem látott még orvost.

És hova fognak kerülni kicsik?

Tudod mennyi ilyet hallok hogy kell-e macska kell-e macska?

Én erre azt szoktam, ivartalanítás kéne, nem macska.

2013. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, és ha nincs pénzed megfelelő állattartásra, ne tarts állatot! Vagy majd otthon fogod szaporítani a macskákat?!
2013. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a közeljövőben.Ha már 2 hete nagy a hasa,akkor olyan másfél héten belül biztosan megszületnek. :)
2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanittasd a macskadat, de surgosen!!!!

Meg a tobbi lany macskat is, mert ha jol ertem, kicsinyei vannak, es ujra szul!!!!!!

Mit akarsz, egy-ket even belul 100 macskat???? Mert egy evben egy lany macska kb.haromszor szul, ezt szorozd be a lany macskaid szamaval...

Hanyat ut el auto, eszik meg kutya, mergeznek meg a szomszedok ??????

Hat, ez nagyon durva!!!!!

Ivartalanitas.

2013. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem az én macskám!
2013. aug. 13. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!