Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért ette meg a...

A macskám miért ette meg a kölykeit rögtön ellés után?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
de durva...én ilyenről még nem is hallottam :S
2009. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy betegek voltak. Vagy nem volt ösztöne az anyának. Vagy nem eszik megfelelő kaját. A tanulásg: nem kell szaporítani a macskákat, mert már annyi van az utcákon és a menhelyen, hogy csak szenvednek. A macskának nem élvezet a párzás/ellés, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja.
2009. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokott olyan lenni, hogy mondjuk azért eszi meg a kölykeit, mert betegek, nem lennének életképesek. Vagy egyszerűen csak bekattatnt? O__o
2009. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert éheztetted. vagy valami mást nem kapott meg..vagy mert van ott kutya akitől fél... És nemakarja h a kicsinyei is éhezzenek/rácsesszenek. egy doki.
2009. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
szülés utáni depresszió...
2009. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka is lehet. Első ellés és nincsenek még anyai ösztönei. Veszélyben érzi a kölyköket. Betegek voltak a kölykök (szerinte). Nálunk is fordult már elő ilyen ráadásul nem első ellés volt már jópár alom neki, mégis egyik napról a másikra eltűntek a kiscicák.

De az is lehet hogy valamilyen más állat vitte el vagy még a kandúr is esélyes lehet ilyen tettre.

2009. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én cicám akkor csinált ilyet, amikor halott kiscicák születtek.
2009. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Jesssszus!!!!!
2009. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Huh,sajnálom:(

Nálunk kb. vagy 12-13éve volt egy kandúr(Kandúr) és egy nőstény cica(Cili). És nálunk is sok kiscica született,csak sajnos az volt a baj,hogy a Kandúr mindig megette a kicsiket. Volt,hogy megszülettek, és mire felmetem az összeset megölte, és egyből csak egy vértócsa maradt:( Nagyon rossz élmény volt, de sajnos ez volt.

Ha tuti az anya ette meg a kicsiket,akkor én a helyedbe ivartalanítanám,nehogy mégegy ilyen történjen.

Azt tudom,hogy kutyáknál az ilyen az agyi rendellenesség miatt szokott történni,cicáknál nem tudom,de lehet.

2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az éhezést kizárnám mert szobacica volt, mindene megvolt.és az étkezése is változatos volt.de nagyon válogatós volt és furán hangzik de szerette a zöldségeket:O./tegnap ő is meghalt:(/
2009. okt. 27. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!