Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyivel gyengébb minőségü a...

Mennyivel gyengébb minőségü a Purina One mint a Royal Canin?

Figyelt kérdés
Eddig a 3 honapos cicám royalt kapott, de mivel egyre többet eszik jo lenne egy kicsit olcsobb de még jo minőségü tápra váltanom, szerintetek érdemes lenne, vagy inkább maradjon a mostani?
2009. okt. 26. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nagyon nem rossz,de van még a kettő között jó pár kaja ami megfelelő. nem olyan drágák, de jobbak mint a Purina. De ettől sem lesz gondja szerintem. Teszkós kajánál 100x jobb. Aztán amikor felnő akkor megint kevesebbet fog enni. Az is fontos, hogy ne váltogasd állandóan a tápokat.
2009. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Purina One-nál azért a Royal Canin mindenképpen erősebb táp - már csak azért is, mert az állati fehérje aránya nagyobb benne, mint a Purina One-ban. Már az ár viszonylatában is látszik a különbség. Viszont, a Purina One sem tekinthető rossz tápnak. /Én is ezt szoktam váltogatni a Royal Canin-nal/. Bár, ha teheted, akkor a cica 12 hónapos koráig - ilyenkor a legnagyobb a csontfejlődés üteme - add a Royal Canin-t, egy éves kor után pedig gyengébb tápot. /A cicáknak nagy a fehérje igénye, nagyobb, mint a kutyáké például./
2009. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal....
2009. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Royal Canin prémium táp, a Purina nem. Azért ez nem jelenti azt, hogy nem nőhetnek fel macskák Royal Canin nélkül.
2009. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, a Royal sokkal jobb minőségű de a Purinával is nagyon jól el lesz a cicusod! Néha egészítsd ki egy kis főtt hússal vagy főtt belsőséggel és már is tökéletes lesz az étrendje!
2009. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!