Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil máshová?

Miért pisil máshová?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja fogadtam be a cicust, kb. 5 hónapos lehet. Már a kezdetektől tudta, hova kell végezni a dolgát. Pár napja észerevettem, hogy hiába ott volt a tiszta alom, ő mégis a szoba másik részébe végezte volna a nagydolgát. Ma pedig kétszer pisilt a szőnyegre, szintén egy másik helyre. Közben pedig ugyanabban a szobába van az alom. Ha friss, csak akkor használja, de ha mondjuk már belepisil, nem kell neki többet. Most még ki tudom neki cserélni gyakrabban, de szeptembertől suli, és nem leszek egész nap otthon, hogy cserélgessem neki. A másik probléma, hogy eddig mindig megtalálta az almot, most hajnalban folyamatosan keservesen nyávog, majd amikor odaviszem az alomra, elvégzi a dolgát. Pedig a kezdetektől fogva ugyan ott van az alom, és nem is váltottam másik fajtára. A lakás sem olyan nagy, hogy ne tudja mit hol talál.
2013. aug. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz ,majd megvizsgálja ,hogy nem e beteg ,mert lehet ,hogy az.
2013. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már két dokinál is voltunk, és egészséges.
2013. aug. 9. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Más fajta almot kellene használnod. Azt hiszem, van kölyökmacskáknak való is. és olyan is, amikor nem az egészet kell cserélned, csak azt a gömböt, amivé összeáll , ahova piszkolt.
2013. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges, hogy valamilyen inger érte, furcsa szagokat bevittél valahogy kintről a házba(cipővel mentél be, az utcán valahova leraktad a táskád, és azt most a lakásba stb.) És valamit nem kedvel benne, vagy az is lehetséges, hogy egy másik utcai cica szagát érzi és meg kell jelölje a területét, és az is lehet, hogy ez az új illat teljesen megzavarta, mert mindig érzi és szegénykét ingerli. Remélem, tudtam segíteni. :)
2013. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!