Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kilenc hetes a macskám de...

Béla63 kérdése:

Kilenc hetes a macskám de önállóan még semmilyen táplálékot nem vett magához, A boltban vettünk neki macska tejet és ebbe kávédarálóval őrölt száraz tápot keverünk és ezt orvosi fecskendővel adagoljuk a szájába, ki növi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a keveréket nem tettétek tálba, hogy elkezdje lefetyelni? Ha továbbra sem eszik magától, orvosnak kellene megmutatni.
2013. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bele tettük a ,,táljába,,is de egyszerűen nem vesz róla tudomást és ott hagyja!
2013. aug. 9. 23:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a lábát belenyomni a kajába, azt valószínüleg lenyalogatja és talán rájön hogy mi a pálya. De szerintem az is megoldás ha nem etetitek fecskendőből hanem kivárjátok hogy magától egyen. De ha mondjuk egy nagyon nyomott orrú perzsa cicáról beszélünk akkor lehet hogy soha nem fog tudni enni. A túltenyésztés miatt bizonyos egyedeknek annyira eltorzúlt a koponyájuk hogy a szemgolyó előbb ér az ételbe mint a szája, emiatt képtelenek az önálló étkezésre, folyamatos táplálásra szorúlnak.
2013. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen felesleges beledarálni a száraz tápot tejbe. Ha beleáztatod egészben, akkor is megfogja tudni enni. Elég nagy már ahhoz szerintem. Én mindig belenyomom a fejüket a tejbe, akkor lenyalják magukról és elkezdenek lassan önállóan enni. Nem kell ennyire pátyolgatni, valószínűleg ezért is nem eszik még önállóan.
2013. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is felesleges...előbb utóbb éhes lesz és akkor majd eszik.ezzel megtanítod arra hogy.fecskendőből van az evés.alutasakosat adj neki és majd megeszi.majd rájön,de többször mutasd meg neki a kaját.az enyém most 4 hónapos és csak most kezdte el érdekelni a száraz táp.
2013. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerült,kis kanálra tettem tejet fokozatosan tettem bele az edénybe utána már onnan lefetyelte a tejet!
2013. aug. 14. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
és eszik is?
2013. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen de csak tejet egyenlőre
2013. aug. 15. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:

A kölyök macskatápot be lehet meleg folyadékba áztatni. Egy idő után pépes lesz. Azt még felöntöd olyan sűrűre, hogy a cica tudja lefetyelni. Aztán lassan mindig sűrűbbre hagyod, hogy már a nyelvével kelljen felszednie.

Biztosan 9 hetes az a cica?

2013. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, az én cicám 4 hetes volt mikor az utcán találtam, és nagyon szépen evett! Ha éhes és megmutatod neki hol az enni, esetleg alutasakosból egy keveset a kezedbe veszel és onnnan adod, előbb utóbb enni fog!
2013. aug. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!