Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit eszik egy 4 hónapos macska?

Mit eszik egy 4 hónapos macska?

Figyelt kérdés
Adható e neki rendes macskaeledel, ami felnőtt macskáknak van?

2013. aug. 13. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
sültkrumplit
2013. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egeret, patkányt, pockot
2013. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jesszus! Nem láttál még kismacskáknak gyártott eledelt? Egy éves koráig azt kellene kapnia...pl. Whiskas junior. Kitekat junior. A lényeg, hogy junior legyen. És ne tejet, csak vizet!
2013. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém nemrég múlt 4 hónapos és nem juniort adok neki.akkor ez most baj?
2013. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen nem is volt Junior. Senior sem. Ezek csak pluszt jelentenek a kismacskának/öreg macskának. Ehetik a sima kaját is.
2013. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
juniort kell adni neki 12 hónapos (1éves) koráig! Én whiskast adok neki, elég jó minőségű! Adok neki kiegészítő eledelt (jutalomfalat rudacska), májkrémet nem sokat mert fűszeres, és sonkát mert azt nagyon szereti! Szereti a főtt csirkemellet, ha vasárnap főzöl húslevest adhatsz belőle neki! Én adok az enyémnek kicsi kora óta (4hetesen találtam) tejet, semmi baja tőle! Nem tudom mi ez az újfajta kijelentés hogy tejet ne adj a macskának! Miért? Azért mert valakié nem bírja? Nem jelenti azt hogy másé sem fogja! Nyugodtan meg lehet próbálni a tejet, a macskák igenis szeretik, sőt még a kutyák is szeretik az is hülyeség hogy befosnak tőle...az ég adta világon semmi bajuk nem lesz tőle!
2013. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"A tej laktózt tartalmaz, amelyet a legtöbb macskának kimondottan nehéz megemészteni, mivel ők nem rendelkeznek olyan enzimmel, amit laktáznak nevezünk. A meg nem emésztett laktóz az emésztőrendszeren keresztül felszívja a vizet és erjedni kezd a vastagbélben, ez pedig gyakran gyomorrontást és hasmenést eredményez." ha nem eredményez gyomorrontást akkor néha egy kicsit lehet neki adni(nagyobb zsírtartalmú vagy tejszín)
2013. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden reggel kap tejet az én macskám és legtöbb ember macskája is akinek bírja! Meg kell próbálni, ha nincs tőle baja adhatsz neki reggelenként vagy esténként!
2013. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!