Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egérragasztóba lépett a...

Egérragasztóba lépett a macskám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már lemostam vízzel, de rajta maradt. Most meg nyalogatja.
2009. okt. 28. 14:10
 1/9 anonim válasza:
probáld meg vmi higitóval sztem ne hagyd h nyalogassa lehet h van benne vmi egér méreg szerü is
2009. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A higító nem biztos, hogy jó ötlet, mert azt is nyalogatni fogja... Esetleg alkohollal nem jön le? A szokásos: tudom, hogy drága, de ha nem jön le, meg kéne kérdezni egy állatorvost, hogy mi a teendő. Telefonban hátha ingyen is válaszol. Ha be is kell vinni, szerintem csak ezért nem kérhet olyan sokat.
2009. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát...:)hígítóval azért csak nem kenem be.

DE lehet hogy nem sokkal jobb, de van egy ilyen Blackhead Clean&clear nevű ilyen pattanás tisztító, az mindent levisz az énkezemről is lehozta. Csak azt nem tudom nem irritálná-e.

2009. okt. 28. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad meleg vízzel?Elvileg az lehozza,ha mégsem szerintem ez a sminklemosó-pattanáseltávolító jó lehet.A hígítót azt én sem ajánlom.
2009. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pattanás leszedővel próbálhatod. És utána mossad meg sima vizzel, és akkor nem fogja irritálni.
2009. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olajjal.
2009. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na lejött? Jól van a macs?
2009. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)jólvan lejött róla
2009. okt. 29. 19:35
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. okt. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!