Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy extra cukkancs...

Szeretnék egy extra cukkancs kiscicát de szüleim nem engedik, szerintetek hogy győzzem meg őket? (minden szar véleményt várok:D) 17/F

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 19:25
 1/9 pocsman114 válasza:
baseball ütő :)
2013. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Extra cukkancs?
2013. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Te meleg vagy?
2013. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket!
2013. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, megemésztettem az "extra cukkancs" kifejezést...többé-kevésbé.

Szóval,én azt csinálnám, hogy tételesen összegyűjteném egy macska felnevelésének árát- vagyis az egyszeri kiadások, mint tál,ivartalanítás, ha benti akkor alomtálca, stb- illetve a kaja ára, mondjuk 10 évre. (Egy cica általában tovább él de mind1, elsőre ez is szép szám.)Ja, és még hozzáadnék 20 ezret a lehetséges betegségek miatt.

Aztán összeszedném az előnyeit, és hátrányait. Ezután a listákat pihentetném pár napig, majd elolvasnám még egyszer. Ha magamat meg tudnám győzni hogy ennyit megér egy társ- mármint a kijött x összeget- akkor elővezetném szüleimnek. Innentől a meggyőzőképességeden múlik.


Bár lehet butaságot írtam, nekem nem kellett meggyőzni senkit, plusz a szüleidet sem ismerem, de én ezt csinálnám.


Egyszerűbb megoldás:

Megcsinálod a listákat, leérettségizel, elköltözöl,egyetemre jársz(ez kihagyható pont), pénzt gyűjtesz, veszel egy cicát- fajtatisztát, vagy kis házit, mindegy- és éldegéltek ketten egy albérletben.

2013. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én tudok extra-extra cukkancs.. amolyan cukkancs *XXL Edition cukkancs mukkancs kukkancs macskát.. csak nem neked.. :(


*XXL = NEM(!) XXL méretű kandisznó macska

2013. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
extra cukkancs:D
2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg nyuszikáim csak viciztem ezzel a cukkanccsal és köszcsi a tanácsokat megfogadom:)
2013. aug. 16. 22:09
 9/9 anonim válasza:
Nem vagy meleg, nyuszikám? :P
2013. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!