Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez ajándék volt? Jól reagáltam?

Ez ajándék volt? Jól reagáltam?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves lány cicám. Eddig nem nagyon hozott haza semmilyen állatkát- vagyis hazahozta, de nem adta oda- ma viszont kb. 15 percig nyávogott a teraszon, mire kicsit idegesen kimentem és megláttam az érintetlen kis egérhullát a kóláskartonban.

Olvastam már arról, hogy kedvességből szoktak hozni a gazdinak "enni" mert látják hogy én balfék vagyok az egérfogáshoz. :) Úgyhogy megsimogattam, megdicsértem, elmondtam neki milyen ügyes cicus,-közben kiszedegettem a kólákat a kartonból- majd a cicával a sarkamban szépen eltüntettem a hullát,utána együtt teregettünk.

Jól reagáltam, felfogta szerintetek hogy hálás vagyok neki? Nem baj ha még hoz, legalább tudom hogy nem csak döglik egész nap.



2013. aug. 16. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen ez egyfajta "ajándék" és jól reagáltál legalább megfogja a többitis (ha van ) :)
2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos :) biztos jól tetted hogy megsimizted! de legközelebb hagyd, had egye meg amit megfogott :D
2013. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Fogdossa csak, legalább nem eszik meg a takarmányt. :D
2013. aug. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!