Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor van a cicád szülinapja,...

Mikor van a cicád szülinapja, és mit fogsz adni neki?

Figyelt kérdés
Az én kandúrom szeptember 25-én lesz 1 éves.Valószínűleg valami különleges kaját fog kapni,mivel van legalább 10 labdája :)

2012. ápr. 29. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

ember, te komolyan megünnepled a macskád szülinapját?

mondd, hogy nem múltál el 16, és nem csalódom

2012. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

az előttem hozzászólóhoz szolnék elsőnek !

Én nekem nincs macskám .. nekem kutyám van !! de én még a névnapját is megünnepelem ..! A kérdőhöz pedig csak annyit fűznék hogy vegyél szerintem nekii egy macska játszóteret .

16/L

2012. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Manapság a macska a legtöbb helyen családtagnak számít.Egyébként 16 éves vagyok,de az anyukám is felvetette hogy a szülinapjára vehetnénk neki valami különleges kaját.
2012. ápr. 29. 18:56
 4/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló:van kaparófája :).Egyébként a névnapját is megünnepeljük,az úgy emlékszem júliusban van.Nézzetek nyugodtan hülyének,de nálunk tényleg családtag a macska,nagyon szeretjük.
2012. ápr. 29. 19:02
 5/12 anonim válasza:
én totálisan megértelek mert nekünk a kutya családtag . velünk jön shoppingolni .:D úrikutya :D és mi is megszoktuk ünnepelni a szülinapját a névnapját:d szóval.:D
2012. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Marczi ***** válasza:
Április 16-án voltak 1 évesek a kandúrjaink. Husit kaptak minden mennyiségben.
2012. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Marczi ***** válasza:
92%
Jaj, és ha valaki hülyének néz miatta, 32/F.
2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem hülyeség ez!!! Nekem 8 macskám van és egy kutyám és a szülinapokat ünnepeljük :) Általában finom kaja van,új fekvőke,játék.Ami nagyon jó az a macskamentás spray-imádják :))

Egyébként minden nap egy ünnep amit együtt töltünk :))

2012. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Az idősebb április 4-én volt 5 éves. Sheba macskaeledelt kapott, de rájöttem, hogy ugyanaz, mint a Whiskas.

A másik május végén lesz 4, és valószínűleg egy új labdát kap, mert imád labdázni.

A névnapjukat nem ünnepeljük.

31N

2012. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyik cicám holnap lesz 3 éves. Vettem neki szárított, halat, labdákat (pattogósat meg csörgőset) és egy játékegeret. A játékokat valami zörgős papírba fogom neki becsomagolni, hogy meglegyen a kicsomagolás izgalma. :) Természetesen a másik cica is kap mindenből, mert az úgy igazságos. :)


Én 28 éves vagyok és mindig megünneplem a szülinapjukat. Sőt, még karácsonykor is meglepem őket. Olyankor általában valami ünnepi menüvel. :)

2012. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!