Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz könnyebb?

Mikor lesz könnyebb?

Figyelt kérdés

Eltűnt a cicám. Már hirdetem, azóta minden nap hatalmas köröket mászkálok a környéken, sokszor egy nap háromszor is vagy két órát, rengeteg plakátot ragasztottam ki, amiket sokszor pótolok, vagy megigazítok, kérdezősködök, de semmi, a világon semmi. Nagyon el vagyok keseredve, mert bár van több cicám is, ez az egy különleges. Én mentettem meg, neveltem fel és egy tökéletes cica lett belőle...ragaszkodó, játékos, leleményes, de teljesen probláma mentes, illedelmes...

És aznap, mikor nyomaveszett, akkor én engedtem ki. Hazaugrottam délelőtt, kicsit szeretgettem, aztán mikor mentem el, kiengedtem őt is. Emlékszem, ahogy leült a szomszéd ajtó elé, és akkor egymásra néztünk, én gondoltam, hogy inkább vissza kellene zárnom, de mégsem tettem, mert arra gondoltam, hogy úgy szeret kint lenni, olyan jól el van mindig. És elmentem. Azóta nem láttam. Borzasztó lelkiismeret-furdalásom van miatta. Vissza kellett volna zárnom, de nem tettem, pedig gondoltam is rá. És most nincs sehol.. :'(


2009. okt. 28. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg megnézhetnéd azon a környéken ahová akkor mentél.hátha követett és nem talált vissza.sajnos a cicák könnyen elcsábíthatóak.ha nem lesz meg,marad a remény hogy jó helyre került.de szerintem pár nap és haza talál.mikor tünt el és hol?esetleg képet tudsz feltenni?hátha valaki ráismerne...
2009. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

itt keresheted és hirdetheted is:

[link]

2009. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen erre mondják hogy az ember ha tudja hogy elesik, inkább leül. ézz szét a környéken, nézegesd, nem e valaki háza körül van aki épp elcsábította. Lehet az is, hogy elkóborolt, akkor pedig nagyobb "körben" kell keresned. De ne aggódj, pár nap mulva mindenképp látni fogod! (:


Velem is volt már ilyen sztori...a kutyámmal. Elment, ki az utcára, nem találtam sehol..ráadásul pórázzal együtt és annyit idegeskedtem, nehogy felakadjon valamibe vagy ilyesmi..este hallottam ahogy ugat..Hát képzeld, a szembeszomszéd házának udvarába volt onnan ugatott. Odamentünk érte, de a néni nem volt otthon, a kutya meg nem beszél, nem tudja velünk közölni hogy hogy jutott be oda. Apa fogta a póráznál fogva (szegénykét) és át a kerítés felett átemelte. Szegénykémnek kellemetlen volt, de csak addig. Én pedig teljesen megkönnyebültem. Te se aggódj. Remélhetőleg épségben van a cica, s hamarosan hazamegy. (:

2009. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már lassan két hete. Előtte soha sem ment el, egy napra sem. Fent van az összes ilyen keresős lapon, kiplakátoltam, vagy száz helyen és nagyon nagy területet járunk be, folyamatosan, reggel, délben, este, éjszaka és hívjuk. Bárhonnan hívnak, hogy látták a hirdetést elmegyünk, ha akkor nem látjuk a cicát, akit említettek, akár többször is, hogy meggyőződjünk róla, hogy ő-e, most is tök messze voltunk, mert hívtak, hogy találtak egy elütött fekete cicát, de nem ő volt. Egyszerűen, mint akit elnyelt a föld. És nem jött utánam, biztos, mert mindig megnézem, hogy nem-e jön, akkor is hátra néztem, de nem volt ott, a kapuig sem jött ki. Néha kijött és onnan lesett, de aznap nem. Attól persze voltam már arra többször is, de nincs ott. Borzalmas. Nem tudtam előre, de akkor is szörnyű. Már nem is tudom mit tehetnék még, hogy megtaláljam, de mindig úgy érzem, hogy még ennél is lehetne többet. Pedig a párom szerint ennél többet már nem lehet. Mióta eltűnt, csak akkor mozdultam ki, ha nagyon muszáj volt, egyébként csak őt keresni megyek el. De jövő héttől, már muszáj nem lesz annyi időm rá. :(
2009. okt. 29. 00:11
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ő az.

2009. okt. 29. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne add fel, ugyanilyen cipoben jartam en is. A kandurom kerek 1 honapra elveszett.

O is nagyon ragaszkodo tipus, mindenhova arnyekkent kovet.

Megis 1 honapig par hazzal odebb jart haza, hozzam szerintem nem is jott volna tobbet, ha nem talalom meg. plakatoltam, egesz nap kerestem, mire egy ember aki latta a hirdetest szolt, hogy ilyen cica van a kertjukben. Es lam, o volt az. A mai napig sokszor visszamegy, mert annak ellenere, hogy nyakorve van, a kedves szomszedok etetik. Es itt a baj. Soha nem lenne szabad olyan macskat etetni akin nyakorv van.

Csak azert gondoltam, hogy leirom a tortenetet, hogy lasd, van remeny es a cica akit nagyon ragaszkodonak hiszunk, lehet epp az ellentetje is.

Annyit tudok ajanlani, hogy kereckedj be szomszedos udvarokba is es hivd.

2009. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is eltűnt a cicám és nagyon nagyon rossz. Tudnátok írni valmit? bármit ami megnyugtat egy kicsit is? Annyira rossz, hogy minden nap sírok még az iskolában is...


És meglett a cicád?

2010. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nem lett meg. Azóta van két új cicánk, januárban jutottunk el odáig, hogy másikat el tudtunk fogadni. Mindkettő szerencsétlen sorsú "kikukázott" cica. Ők már nem mennek ki. Elég volt egyet elveszíteni.
2010. okt. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!