Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak nemet? Később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet? Később könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Közel két hete van egy párom aki elvileg nagyon szeret engem.Hasonló -képpen kedvelem őt de távkapcsolat ezért ritkán látom.A hétvégén szórakozni voltam és ő ezt tudta.Megbeszéltük hogy nem csalom meg és bízik bennem. Viszont tánc közben oda jött hozzám egy régi ismerősöm és nem tudtam sokáig nemet mondani mikor megcsókolt. Utána megértette hogy foglalt vagyok így elment. Jött az egyik volt barátom és megölelt és beszélgetni kezdtünk. Sétáltunk és ő is megcsókolt neki sem tudtam ellen állni.(nem feküdtem le egyikkel sem!)Mit tegyek ha nem tudok nemet mondani az ilyen helyzetekben? Ha komolyodik a kapcsolatunk a párommal megváltozik ez?17/l barátom 18/f
2011. szept. 21. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
beach
2011. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

XD Szerintem beatch-et akartál írni...


Amúgy meg a kérdezőnek. Egyszer megesik, hogy hirtelen felindulás + pia, ráadásul távkapcsolatban vagy... na de egy nap alatt 2x? Az egyszeri alkalom is gáz, nem, hogy ez.. :D mondd meg neki, ha van esze kidob! Vagy titkold, és soha többet ne tegyél ilyet! De remélem akkor is ott marad benned a bűntudat.

2011. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
beach jelentése=tengerpart ez válasz?
2011. szept. 21. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
A bűntudat megvan és nem is tudja meg,de hogy lehet nemet mondani hosszú szingliség után a kalandokra?
2011. szept. 21. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

de suttyó itt indenki,az BITCH és nem beach meg hasonlók.

Kérdezőnek pedig,hát ha igazán szeretnéd,nem csinálnád ezt...

2011. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy olyan velem is volt, hogy egy időben, amikor nem volt barátom folton ment a flört az exemmel, meg más fiúkkal, de csóknál sosem volt több. És egyszerre mindig csak egyel kavartam, hátha részéről is lehet komolyabb a kapcsolat. Ez sokáig nem történt meg, szóval maradtak a szimpla csókolózások. :/ Aztán lett barátom :) Az exem viszont még mindig szerette volna h néha 'smároljunk'. Nagyon imádom őt, de egyszerűen nem tudnám bántani ilyesmivel a kedvesemet. :)
2011. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*folyton
2011. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!