Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a használt...

Mit csináljak a használt macskaalommal?

Figyelt kérdés
Naponta többször is ki kell szedni az alomból az összecsomósodott részt, és a "nagy dolgot". Külön kis zacskókba teszem ilyenkor, összekötöm, de ha a konyhai szemetesbe teszem, borzasztóan büdös van tőle a konyhába. Most beújítottunk egy vödröt az erkélyen, abba tettem pár napig, de ott meg még büdibb, ahogy megsüti a nap. Ti mit csináltok? Hova teszitek? :)
2013. aug. 19. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Én lehúzom a wc-n. Úgy nincsen szaga
2013. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Én természetes ásványt veszek és megy a komposztálóba, a kakit zacskózom és az udvari kukába teszem. Te nem nagyon tehetsz mást, mint, hogy gyakrabban lehordod az utcai gyűjtőbe.
2013. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
A kaki mehet a WC-be, de az összeállt pisicsomót nem túl szerencsés lehúzni, mert olyan dugulást okozhat, hogy öröm lesz nézni.
2013. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én külön zacskókba gyűjtöm, jól rácsomózom, aztán a nap végén leviszem a nagy kukába.
2013. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan csomósodó alom, amire rá van írva, hogy WC-be is önthető.
2013. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!