Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Barfosok! Ti milyen táplálékki...

Barfosok! Ti milyen táplálékkiegészítőt adtok még a húshoz? Hány receptetek van?

Figyelt kérdés
A cicám is úgy döntött, hogy barfozni akar, szinte megőrül a nyers húsért, a konzervet és a főtt húst csak nyammogja. Az interneten nagyon sok receptet találtam, gyakorlatilag semmi átfedés nincs köztük leszámítva a taurint, E vitamint, halolajat és csontlisztet, csontlisztet vagy tojáshéjport. Valaki tesz bele még rengeteg mást is, algát, fortaint stb. Sőt, a húsok összetétele is más és más, tehát egy bárányhoz elvileg más arányok kellenek, mint egy nyuszihoz vagy csirkéhez. Ti milyen források alapján csináljátok? Én elsősorban németet olvasok, de találtam egy egész jót is angol nyelven, csak ő a húsok felét félig megfőzi plusz darálót is használ.
2013. aug. 21. 12:31
 1/1 Maxitabi ***** válasza:

Esetleg: [link]

Ha ezeket még nem olvastad:

[link]

[link]

Meg turmixolt zöldség,sörélesztő,belsőségek...

2013. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!