Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak szegénnyel?

Mit csináljak szegénnyel?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kismacskám, és nemrég kb 1 órája véletlenül ráültem a székkel.. ( ültem a széken hintáztam vele, és a kicsi pont alatta volt, nem vettem észre..:( ) Nagyon félek hogy megfog halni.:( Ma már nincs állatorvos vidéken lakok. A legközelebbi is 20 kmre arébb van és csak holnap este rendel. A cica ugyanúgy viselkedik mint elötte összevissza rohangál, játszik, és eszik is csak ha hozzáérünk a hasához nyávog. És nemrég kaja után egy kicsit hányt.:( Félek hogy belsővérzése van..
2009. okt. 29. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szegény cica! Ilyen balesetek előfordulhatnak, de azért most már ne hintázz a székeddel.

Nem baj, ha nem rendel az orvos, valószínűleg benne van a telefonkönyvben, hívd fel és kérd meg, hogy fogadjon! Ha ő tahó, akkor hívj egy következőt! Légy talpraesett, ne szenvedjen a cica feleslegesen! Írd meg, hogy mi lett!

2009. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, el kell vinni orvoshoz. Hívd fel, könyörögj, h fogadjon, jó sokba fog kerülni, de gondolom nem akarod, h kínok között haljon meg éjszaka.
2009. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvos, az egyik elküldött a .., a másik azt mondta hogy ha játszik és nem látszik semmi a cicán hogy baja lenne, akkor ne aggódjak nincs semmi baja. Én nem tudom:( Eddig még nem láttam rajta hogy szenvedne.. nemrég megtapogattam a hasát és már nem is nyávog..nagyon megijesztett remélem tényleg nem lesz semmi baja. Azt sem tudod hogy hol érte a szék.:S
2009. okt. 29. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs fájdalma, akkor ne aggódj, nem lehet baja....

Legközelebb tessék jobban figyelni!!!

2009. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos.. max holnap reggel... de könyörögd ki valamelyiktől, mert a belső vérzés nem látszik, de simán belepusztulhat.
2009. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett végül?
2009. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával?
2009. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Semmi baja :) Most is rohangál és összevissza rombol a szobába..jelenleg is "egerészik":D Úgyhogy megnyugodtam, tényleg nagyon megijesztett. Már azon is gondolkoztunk h lehet hogy csak a farkát érte a szék... mostmár jobban odafigyelek, akkor is úgy volt hogy alszik, és épp varrtam, azért hintáztam h lássam a fényben ..:S

Mutatok róla képet: [link]

2009. okt. 30. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer a férjem is rálépett a pici cicánkra véletlenül az ijedtségen kívűl neki sem lett semmi baja.
2009. okt. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazi kis rosszcsont, a szeme sem áll jól:D

Örülök, h rendben van:)

2009. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!