Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van bedagadva?

Mitől van bedagadva?

Figyelt kérdés
Kicsike yorkie kutyusomnak ma vettem észre, hogy egyik mellbimbójánál egy igen nagy dudor van. Mintha valami nagyobb zsírcsomó lenne ott, vagy én nem is tudom...Dokinál még nem voltunk, mert most vettem észre pár perce. Szerintetek mi lehet az? Egyáltalán érdemes elvinnem orvoshoz? Sok butasággal elmegyek, ami természetes.
2013. jan. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

"Most vettem észre pár perce" Na, gyorsan lőjük fel GYIK-re.. Én inkább a telefonhoz nyúltam volna ezzel a sebességgel..

Szólj az orvosnak szerintem...!

2013. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te azonnal vennéd a kabátodat és rohannál? :) Nincs olyan közel az orvos, legalább a kocsit megvárom, hogy ne a hidegben gyalogoljak vele, ahol nem én fáznék iszonyatosan, hanem ő :) És köszi a segítséget, igazán hasznos válaszadó vagy! :) Puszi
2013. jan. 11. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat, egyszer en is igy megijedtem, aztan kiderult hogy az maga a mellbimboja...
2013. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom ugy értette az a válaszadó hogy pl. felhívjad az orvost és ő elmondás alapján elmondja neked hogy szükséges e bemenned avagy sem. én legalább is ezt tenném. lehet hogy butaság amit írok de lehet hogy egy (rákos) daganat amit nem ártana mielőbb kioperálni az állatból.
2013. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó vagy daganat. Feltétlenül vidd el orvoshoz, persze nem kell rögtön rohanni, de a napokban, mert lehet akár rosszindulatú is.
2013. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!