Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szisztok van egy 2éves tojó...

Szisztok van egy 2éves tojó néma kacsám 3napja vettem észre hogy a felső far rész pinpong labda nagyságúra van bedagadva 3 á. orvos sem tudta mi ez tapasztalt valaki már ilyet?

Figyelt kérdés
enni eszik de lógatja a farkát és a csőre is halványabb szinű

#néma #kacsa #farbetegség
2012. szept. 26. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy ciszta esetleg daganat. Bár gondolom azt az állatorvos is meg tudta volna állapítani. Valami csontja nem tört? Bár ész se nehéz dokinak észrevenni. Igazából én sem tudom, hogy mi lehet, de azért fura hogy a dokik sem tudják. Valamelyiknek azért tudnia kéne. Remélem semmi komoly. Írj, ha megtudtál valamit. Addig is Jobbulást!
2012. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tovább fog romlani az állapota, ajánlom a konyhakést! Az meg oldja a baját.
2012. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót találtam orvost daganat volt és sajnos végleges altatás lett az eredmény köszönöm az együtt érzést
2012. szept. 27. 19:44
 4/4 EszK válasza:

Sértegeted ezzel az állatorvosokat, mert bármelyikük meg tudta volna mondani, hogy mi az, ha igazából odavitted volna. De itt kérdezgetni ingyen van ugyebár...

Mikor meg minden kötél szakadt csak elvitted orvoshoz, de persze már nem volt mit tenni. Nesze neked együttérzés.

2012. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!