Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicával?...

Mi történhetett a cicával? Szétcsuszik a lába, és teljesen elvesztette az egyensulyi érzékét, reggel még semmi baja nem volt.6 honapos kinti cica, az orvos kb 1-2 ora mulva tud csak jönni. Mit csnáljak addig vele.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 18:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Mindig csak fekszik, kicsit iszik, nem negyon eszik, holnap jön vissza az orvos, szerintem, lehet nagyobb ott a baj, köszi az érdeklödésedet aranyos vagy .
2009. nov. 1. 12:04
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet középfül gyulladása? Ott vannak az egyensúlyreceptorok, emiatt is lehet egyensúlyzavara.

17/L.

2009. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én is középfül-gyulladásra gondolok.
2009. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Elképzelhető a fülével van baj. Az én cicámnak ha tele van a füle akkor ferdén tartja a fülét és nem jó az egyensúly érzéke.
2009. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nos, mi a diagnózis?
2009. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Igen az van neki középfül gyulladás, amugy első oldalon már irtam, de nem igazán javul, már 2 x kapott injekciót, a füléböl egy csomó váladék ürül, de enni nem nagyon hajlandó, le van fogv teljesen szegényke, az egyensúlya mintha jobb lenne, de a feje még mindig félre van hajtva, kicsit imbolyog, engem csak az aggaszt hogy nem eszik, alig iszik, a torka is gyulldt, meg van nagyobbodva a nyirokcsomoja, hát nem tudom mi lesz vele, remélem meggyogyul, köszi hogy érdeklödtök felöle aranyosak vagytok, ha vn valami fejlemény megirom.
2009. nov. 3. 08:28
 17/33 A kérdező kommentje:
Ja és egész nap alszik az ágyon, nagyon aluszékony.
2009. nov. 3. 08:29
 18/33 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt baja a volt cicámnak.. Remélem nektek több szerencsétek lesz :(

Szorítok Nektek nagyon.

2009. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Mért irod, hogy nektek több szerencsétek lesz ???

Kérlek irj, nekem a cicám, hiába kapta meg ma is a szurit, nem eszik mert nem tud, jön oda tekergeti a nyakát nagyon éhes és nem tud enni !!, nyirokcsomok nagyok még, probáltam belerakni szájába, karmol, ellenkezik, csak iszik szinte !!! valaki segitsen, orvos is volt ittt de nem látok javulást, probáljam beletömni a kaját ??

2009. nov. 3. 21:57
 20/33 anonim ***** válasza:
Megbízható orvosotok van? Talán nem ártana mással is megnézetni, ha pestiek vagytok, tudok ajánlani.
2009. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!