Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicával?...

Mi történhetett a cicával? Szétcsuszik a lába, és teljesen elvesztette az egyensulyi érzékét, reggel még semmi baja nem volt.6 honapos kinti cica, az orvos kb 1-2 ora mulva tud csak jönni. Mit csnáljak addig vele.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 18:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek jó erős húslevest, és annak a levét öntögesd a szájába cseppentővel, meg tejet. Én is így erősítettem fel a cicámat, amikor beteg volt, meg is gyógyult. Jobbulást a cicusnak!
2009. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam más orvos !! ma probáltunk neki fecskendövel pépest adni, annyira szeretne enni, mert mikor mondom, cicacica jön egyböl ki a tálhoz, de nem TUD enni, sirhatnék vagyok, péntek ota szinte semmit nem evett, már hoztam neki fülcseppett, orr cseppet ( magamtol ) de nem érzi az illatokat, nagy a nyirokcsomó, hiába áll oda a tálhoz nem eszik pedig látom h éhes !!!!

Szenvedek meg ö is !!!Holnap másik orvos ez tuti !!

Elegem van, sok pénzt elviszim segiteni nem tud

2009. nov. 3. 22:32
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a következő rendelőt, ha Pesten laktok, Csikós Károly doktor úr kiváló szakember és lekiismeretesen látja el a cicákat, mi is ide járunk:

[link]

2009. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Hát sajna Debrecenben lakunk.
2009. nov. 4. 07:50
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindenképpen ittads, nehogy kiszáradjon. Pépes kajcsikat is próbálj neki adni. Remélem meggyógyul!!!
2009. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicus? Javul már?
2009. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, uj orvos, uj dolgok, idehivtam tegnap egy másik orvost, szabályszerüen kinyomta a gennyet , ( kezdte a fültöl lefele nyomkodni az orra fele) ne tudjátok meg mennyi kijött szegénynek, utána 10 perc se telt el és képzeljétek ugy evett szegény mint aki sosem, már akkor volt 5 napja hogy rendes ételt nem evett ( csak tej, leves) ugyhogy ugy érzem megmenekült, nagyon örülök, ez az orvos nem adott neki sem injekciót semmit, ma is jön még 1x kitisztitja megint és ennyi.

Hát ez van, másik doki meg nyomta bele a cuccott, de a genny attol a szartol nem távozott, na ennyi különbség van állatorvosok között.

Köszi az érdeklödést, meg hogy együttéreztetek velem, remélem most már megmarad.:D

2009. nov. 6. 16:31
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy találtatok egy megbízhatóbb orvost és jobban van a cicus!
2009. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi, már meg voltam gyözödve h nem éli tul jött egy jo orvos és megoldotta, hát ennyi ( ja és fele annyit nem kért minta aki inj-ot adott), ma már itt dorombolt 1000-el a hasamon :D
2009. nov. 6. 22:04
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Örülök nektek nagyon (:

Az enyém sajnos nem élte túl ezt a betegséget.

Pedig neki is kinyomták a gennyet, de ő nem lett jobban tőle.

De tudod mit mondanak.. amelyik cica dorombol, az már nem beteg ((:

Jobbulást a picurnak.

2009. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!