Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám, valahol olcsó...

Beteg a cicám, valahol olcsó állatorvos?

Figyelt kérdés
Mindig is jól tartottuk őket,a cicáknak oltásokat beadattuk, kutyának is mindig, kozmetikáztatjuk rendszeresen. Amikor a kutyusunk beteg volt anyukámék több mint 100 ezret költöttek műtétekre.De most más. Jelenleg nincs pénzünk Pesti orvosra, hihetetlen drága. Már csak ha megnézi az is van vagy 20 ezer ft. A cicám sovány, nagyon aggódom érte. Valahol van az átlagtól olcsóbb állatorvos? Most mit tehetünk?

2013. aug. 26. 15:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szoros kapcsolatom van a macskámmal, imádom őt. Nem hálátlan, egyáltalán nem. Állandóan jön utánam , dörgölődzik, szeret. Ha alszok odabújik hozzám.. Van kutyánk is mellette, egy középuszkár.
2013. aug. 26. 15:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is imádom az állatokat, de a kutyákat imádom, a macskát már kevésbé.Mármint cuki meg minden, de nekem a kutya jobb. :)

A kutya is oda bír feküdni melléd az ágyba, meg minden.

Nem hiszem el hogy nincsen olcsóbb állatorvos.Nálunk az állatorvos 2.000 ezret kér, egy megvizsgálásért.

2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekünk minimálisan 10 et elkér a megvizsgálásért :\

Az elsőnek meg: Értem én hogy nem tetszik neked a macska, de attól még miért kell lehülyézni azt aki szereti őket?:D Minden relatív, neked a kutya tetszik, nekem a macska. Rasszista..b..:D

2013. aug. 26. 15:44
 4/12 A kérdező kommentje:
De amikor megvizsgálja ad neki ezt meg azt... Akkor már 20 ezer..
2013. aug. 26. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak az a baja hogy nem lett ivartalanítva, kandúr, és csajozik?Olyankor a fiú cicák eléggé le tudnak fogyni, mert csak a lányok után futkároznak.Ha egyéb különös jel nincs, akkor lehet a meleg miatt sem evett annyit az elmúlt időben.Ha amúgy játékos, meg ugyanolyan mint szokott akkor egyenlőre ne aggódj.Lehet nincs is semmi baja a doki meg bemagyarázza hogy ezt meg azt be kell neki adni.Nálunk vidéken egyébként nagyon korrekt a doki, alig kér pénzt.
2013. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nőstény macska. Ugyanúgy viselkedik, de ma elkezdett köhögni. Ami nagyon aggaszt. Remélem csak egy szőrcsomó. Etetni napi 2x szoktuk, rendesen eszik amíg csak belé fér. A másik macskánk nagyon jól van, kis gombóc...
2013. aug. 26. 15:49
 7/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló törölte a választ.. tehát nem a mostani elsőnek írtam :)
2013. aug. 26. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bélféreg?Kellene neki venni tablettát, és beadni neki. Bármelyik állatpatikában kapsz, darabonkánt is lehet venni, amit én veszek az kb 1db 400forint, és a negyedét kell csak odaadni.De vannak paszták is, azok drágábbak. Próbáld ki, hátha akkor csak ennyi volt. Mert ha rendesen eszik akkor csak az lehet hogy férges, és emiatt nem maradnak meg rajta a kilók
2013. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szirupot adtunk neki. Féregható szirup.
2013. aug. 26. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!