Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülatkás a cicám, és az...

Fülatkás a cicám, és az állatorvos már a harmadik adag Dexoryl fülcseppet adta ami nem túl olcsó, milyen más készítmények vannak? Természetes alapanyagú kezelés nincs?

Figyelt kérdés
2 kiscicánk is van és sajnos ők is elkapták ezt, ezért kellene valami hatásos és végleges módszer,mivel így nagyon költséges ha havonta 3000 csak fülcsepre megy :SS köszi a segítséget előre is!

2013. aug. 1. 12:34
 1/6 anonim válasza:
nekünk oticat cseppet adott az állatorvos, igaz, nem mostanában volt már. attól szépen helyrejött, és azóta sem jött vissza az atka.
2013. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is most atkás a macskánk, szintén sokadik kezelés, és visszajön... nem tudom mit kéne kezdeni vele :S átok.
2013. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy olajat – pl. olíva – kell a fülbe cseppenteni és vattával kitörölni. Nincs cicám, nem saját tapasztalat, csak google.
2013. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petra666 ***** válasza:

Nekem is ez a hasonló problémám van. (nálam még nem biztos hogy fülatkás a cica)Szerintem menny el állatgyógyszertárba, ott nagyobb a választék. Én is ezt fogom tenni. De lenne egy kérdésem: Hogy mentél biztosra abban, hogy a cicád fülatkás?

(fontos lenne, Köszi...

2013. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi orvoshoz vittük, és a kérdező is... Ő diagnosztizálta hogy atkás.
2013. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a talált ciccemnek volt fülatkája, 7 hétig heti 1x jártunk vissza dokihoz hogy törölgesse neki ki plusz nekünk is kellett naponta 1x folyamatosan és így múlt el.
2013. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!