Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a perzsa cicám...

Szerintetek a perzsa cicám fajtiszta?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 26. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De mit számít neked, hogy mit gondolnak az emberek? Kutyáknál is mindegy, mert ugyanúgy nem érdekel senkit az sem, ha az embernek fajtatiszta kutyája van. Lehet keverék is, nem nézik le azért az embert, ahogyan az is hidegen hagyja a többséget, ha valakinek fajtatiszta állata van.

Nem kiállításra vagy szemlére viszed, ahol kritikát kell mondani. Annyira mindegy, hogy fajtatiszta-e vagy sem... Úgy néz, ki, ahogy, vagy szereted vagy nem.

Ha meg az ember hencegős típus de "rácseszett" mert keveréket kapott, akkor tanítsa az állatot és hencegjen azzal, hogy milyen okos és ügyes. Vagy gondoskodjon róla megfelelően és akkor azzal, hogy milyen szép a bundája és milyen nagyra nőtt vagy bármi...

Nem értem ezeket a kérdéseket. Ha van rendes törzskönyv és megbízható a tenyésztő is, akkor fajtatiszta. Ha nincs, akkor hivatalosan nem. A te macskád szerintem lehet az, bár ennyiből nehéz megállapítani és pont olyan, hogy a kettő között van, nehéz eldönteni. Én is azt mondanám, hogy fajtajellegű, de most mindenféle génvizsgálat nélkül totál felesleges erről beszélni, hogy ki szerint minek néz ki. Aranyos cica, büszke lehetsz rá nyugodtan. Úgyis mindenki büszke az övére, de nincs ezzel baj. :D

2013. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért kérdezgettem ennyire mert egy macsek versenyt próbáltam volna vele meg , mert nagyon okos inteligens macska , szerintem szép is (lehet valakinek nem tetszik , de ízlések és pofonok különbözőbbek) , sziámi cicámal már próbáltam a versenyt , neki volt egy kis sikere.:)
2013. aug. 26. 18:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a szabályok engedik, akkor nevezz be velük nyugodtan. Én is beneveztem régen némelyik cicámmal, pedig nekem "csak" sima házimacskáim vannak. Sokszor amúgy sima házimacska nyert, nagy részt azon múlik, mennyire jól sikerült a fotó (pl. a netes versenyeknél).
2013. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ , mindenkinek megy a zöld kéz
2013. aug. 26. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!