Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma delutan eltuntem a cicaim....

Ma delutan eltuntem a cicaim. Szrintetek?

Figyelt kérdés
A cicaim 2honaposok voltak mikor en delbe latgam omet ztoljara a kertbe szundizni. Megsimiztem oket terneszetes visslksdest mutattak. Aztan mikor haz ertem csaladom beenetette hogy 1 ota nem lattak oket. Fogmunk sincs hova tuntem a mert a kertbol nem tudtak elmenni teljese zart semmi esely nincs ra . Azton nem tudtak kijonni mert direkt vussza is neztem mert mar volt ebbol galiba.Tehat 12orakkor meg a haz udvaraban volt utana eltuntek. Mindketten egyszerre.. Erre semi esely nem lehet mint arra sem hogy vissza jonnek csak akkor ha kopoktatnam az ajton.... Szerintetek hogy tuntek el? Es hova? koszonom

2013. aug. 27. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne iphonról írj, mert borzalmas. Mintha nem egy nyelvet beszélnénk.
2013. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, hogy a családod elajándékozta őket a tudtod nélkül.
2013. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elajándékozták, benyúlt valaki a kertbe és ellopta..az anyjuk nincs velük? Mert utóbbi esetben az is lehet, hogy simán elköltöztette őket valahová.
2013. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is vagy elajándékozták, vagy elvitte valaki! Ilyen korban szerintem (ha van is anyjuk) az már nem költözteti őket! De jó lenne tényleg, ha értelmesebben leírnád...
2013. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat az ekezetekert tenyleg sajnalom de erre nem alartam idot pazarolni. A nagyszuleimmel lakom mama dolgozni volt papa meg boltvan meg elottem ment el cicak nelkul. Kozben ment ki az ocsem a kertbe es kezte el oket kereseni olyan fel egykor es akkor tuntek el.. ok is szerettek a cicakat
2013. aug. 28. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:
a kertbe senki nem tud benyulni mivel zart a szomszed magas kofala egy haz hatulja a mi hazunk es egy teto adja a negy oldalat..
2013. aug. 28. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
anyamacska?? keressétek, lehet beköltöztek valami zegzugba! Vagy a szomszédba!
2013. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megvan mi tortent valahogy feljutottak a tetore fogalmam sincs hogyan es leugrottak a szomszedhoz aki kizavart oket az utcara es nem tudtak vissza jonni :( igy most csinaltunk plakatokat remelem elo kerulnek es koszonok mindent. es tenyleg bocsi az egezetekert te nagyon aggodtam es feltem... :(
2013. aug. 28. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó fej szomszédod van...
2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves szomszéd! takarodj a francba!!
2013. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!