Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3. emeleti albérletbe költözök...

3. emeleti albérletbe költözök. A cicám kinti- és benti egyaránt. Nyáron imád kint lenni, télen viszont fél óránál tovább nem szándékozik! Mennyire jó ötlet felvinni őt is?

Figyelt kérdés
Szüleimnél laktam eddig, a macskám 6 éves múlt. Nyáron vissza szeretném hozni, hogy jól érezze magát. Sajna télen a szüleim 4 előtt nem érnek haza, sajnálnám szegényt. Erkélyes a lakás. Vetemedhet arra, hogy kiugrik? Mire kéne vigyázni? Szeretnék tapasztalatokat és tanácsokat hallani ebben a témában!

#cicalakásba
2013. aug. 27. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy mennyire bírja a bezártságot. A tetőre tuti ki akar majd menni, de ha félted, szerelj fel hálót. Ne első nap ítélj, mert eleve az új helytől megijedhet, nyávoghat. Ha több nap után sem bírja a lakást, akkor vidd vissza anyudékhoz. De te ismered a cicádat, és ez cicafüggő kérdés.
2013. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kirakod az erkélyre ne várd hogy ott csücsül és vár! Akkor kell cicabiztos erkélyt csinálnod! Nem értem amúgy a kérdést! Most költözöl külön.eddig kertes házban laktál és most mész a 3. emeltre!és hova akarod nyáron visszahozni? Nagyon jól ellesz a 3. emeleti lakásban is, ne aggódj, főleg ha van erkély! Csak cicabiztossá kell tenni! itt a link egy ilyesmihez! [link]
2013. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Anyumék itt maradnak a házban, és nyáron szeret csámborogni, ezért gondoltam hogy visszahoznám ebben az időszakban mert ilyenkor én is többet szeretnék majd itthon lenni.
2013. aug. 28. 19:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Az erkélyre is úgy engedném ki egyelőre, hogy csak akkor ha én is ott vagyok. Itthon is van télen egy szokás, hogy mikor megyünk ki pisilni, aztán jövünk vissza! :)
2013. aug. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!