Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Száraztáp vagy konzerv?

Száraztáp vagy konzerv?

Figyelt kérdés
Ti hogyan adjátok a macskátoknak őket? Melyik a jobb? Milyen arányban? És mikor?
2009. okt. 31. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a cicusomnak reggel egy maroknyi whiskast és utána egy tényért tejet, délben nem kap semmit, max. ha fog magának valamit vagy van maradék. Este egy fél macskakonzervet és utána vizet.

Én így javaslom, ilyen arányban, mindkettő egyaránt jó, és ezekben az időpontokban.

A mi macskánk remekül meg van vele, lelkesen várja a kajaidőt:)

2009. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok reggel whiskast természetesen száraztápot kap
2009. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi 4-szer konzerv.Tàp és viz az mindig van elötte.
2009. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja a konzerv 100 grammos,a tàp kb egy maroknyi mindig.

reggel ,10-kor,ebédkor, este.

2009. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyiknek egész nap lapátoljuk a cat chow szárazat, neki semmi más nem felel meg, se konzerv, se házi, csak a száraz, de abból jó sok, meg iszik is egy csomó vizet.


A másik kettő különféle konzerveket eszik, a szárazra csak nagy ritkán fanyalodnak rá.


A negyediknek egésznap purina one száraz van kirakva, de ő inkább a házi kajáért visít, meg néha kap valami alutasakosat.


Én az ő igényeikhez alakítottam az etetést, akkor kapnak, amikor kérnek, a macska természetes anyagcseréje nem úgy van kitalálva, hogy reggel meg este egy nagy adag, hanem több kisebb inkább. A száraz evőknek egész nap kint van a száraz, a konzervesek jönnek kérni, semelyik nincs elhízva, viszont nem is járnak lopni, mert nem hagyom őket éhesen, hogy majd este kapsz kaját, akkor jön a következő etetés.

2009. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám már idős, így csak konzervet kap, mert a száraztápot már nem bírná megrágni.
2009. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 hónapos (6 lesz 12 -én)

reggel kap konzervet, délben cat chow szárzat, és este szintén konzervet.

Amikor kap kaját kap mellé tejet is, ha elfogy vizet iszik.

2009. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Száraztáp, száraztáp, száraztáp.
2009. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mikor mit adok neki!

Szereti a száraz tápot! Én mindig megnézem a tasak vagy konzerv hátulját hogy mit tartalmaz! Egészséges-e a macskámnak!!

De a konzervet is szereti!!!

Szerintem adhatod neki mind a kettőt!! amelyiket választod napi 1-2 esetleg 3-szor!!Meg ha marad ki maradék abból is kap egy kicsit!!!Lehetőleg reggel és este de ha éhes délben is adhatsz neki!! De vigyázz hogy meg ne hízzon!!!!!!!

2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!