Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ehet chipset?

A macska ehet chipset?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 20:58
 1/7 anonim válasza:
Az enyém is rendszeresen eszi,semmi baja sincs.Inkább ezt eszi,mint a virslit,mert ez nagyon sós,a macskáknak pedig szükségük van sóra..
2013. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert nagyon szereti, ahogy meghallja a zacskócsörgést,már is jön kérni :D
2013. aug. 28. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egészséges neked se, a macskának meg még ártalmasabb. Főleg a hagymás, sós fajták, de a többi sem neki való.
2013. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ehet, nem egészséges. Hiába kér, ne adj neki, mert baja lehet tőle.


Én is imádom a dinnyét, de allergiás vagyok rá. Gondolom annyit nem ér az a fél perc öröm, amikor megeszi, hogy nagyobb baja legyen.

2013. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a válaszokat! .bár most amugy sincs itthon chips :)
2013. aug. 28. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
én max 2 csipetet adok neki, amúgy a hagymás tényleg nem jó, abból ne is adj semmit neki! belehalni nem fog...
2013. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a macskának rohadtul nem jó a só, nagyon sok hugyúti betegséget okoz nekik a túlzott mennyiségű só. épp ezért nem szabad semmi olyat enniük ivartalanítás után amiben egy picike só is van.
2013. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!