Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A másfél éves macskám epilepsz...

A másfél éves macskám epilepsziás 3-4 napja jöttek elő a tünetek, és naponta óránként vannak rohamai mit tegyek? Orvosnál már volt de nem használt semmit. Apa szerint el kell altatni :S

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert, mit csinált vele az orvos, hogy nem használt?
2013. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy orvosnál volt és nem használt? Gondolom először is vizsgálatok, kezelés, aztán rendszeresen gyógyszer kell neki, a doki mit adott, mit mondott? Elaltatni nem szokták csak mert epilepsziás, a tünetek megszüntethetők gyógyszerekkel, ahogy embereknél is.
2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kapott 3 féle inekciót és azt mondta ez hatni fog és mostanába nem lesz roham.. másnap egyből lett.. mondta hogy mézet vagy szőlőcukrot kapjon kapott is mézet. rohamok után egyre agresszívabb lesz :S a gyógyszeres kezelés a mennyibe kerül? mert nem igazán engedhetjük meg h plusz kiadásunk legyen :/ de én megpróbálok mindent megtenni érte
2013. aug. 28. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha van egy állatod, az olyan, mintha gyereked lenne. Legalábbis jobb helyeken. Ha a gyereked beteg, a pénz szerint viszed orvoshoz, vagy tényleg mindent megteszel?


Az én macskám is enyhén epilepsziás, és van rá megoldás. Vidd el kérlek egy normális orvoshoz, aki tényleg csinál valamit, nem csak lehúz 3 szurival, és aztán lesz...rja. Ha Budapesten laksz, tudom ajánlani az Újpesti Állatorvosi rendelőt. Sikeresen kezelik a macskám epilepsziáját.

2013. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!