Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szüleim vettek nekem egy...

Szüleim vettek nekem egy használt elliptikus trénert, hogyan, naponta mennyit használjam, hogy pozitív irányba mozdítsa el a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

176 cm és 78-80 kg vagyok. (Nem tudom pontosan.)

Elkezdtem napi 1400 kalórián élni. Igyekszem a paleolit diéta szabálya szerint étkezni, azonban van, hogy néha-néha lecsúszik egy kis csoki vagy süti, de igyekszem „moderálni” magam.



A célom -25 kg 6 hónap alatt. Szerintetek ez reális?

Az elliptikus trénerrel napi 1-2 órát is edzenék.


2013. márc. 19. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik (bár fogalmam sincs, mi az elliptikus tréner), elvárásod nem túlzó, ez már megfelelő sebességű fogyás, de azért nem tuti, hogy ennyi összejön, főleg hogy így a számok alapján nem is biztos, hogy van annyi felesleged... Ha izmosabb leszel, akkor jobb is, ha több vagy a célodnál, de majd meglátod, testalkatfüggő is a dolog (no meg van, aki vékonyabb szeret lenni, mint más, a fő, hogy egészségesen táplálkozz, mennyiségileg is s akkor a tested nem fog túlfogyni, legalábbis nekem így logikus).

Sok sikert :)

2013. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!