Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIP-es a macskám?

FIP-es a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A macskám 3 hónapos.Amikor elhoztuk eleven volt,sokat játszott és evett.De az utóbbi 2 hétben minden megváltozott.

Kevesebbet eszik,szinte nem is játszik.A napja abból áll hogy bejön a házba és hízeleg vagy alszik.És a legrosszabb:FELPUFFADT A HASA.Egyébként minden rendben van,örül nekünk.

Elvittük állatorvoshoz.Ott azt mondta hogy lehet hogy FIP-es .A doktor 60-70%-ban tippelt a FIP-re.Adott ...hajtót,1 hét múlva kiderül.Szerintetek ?


2013. aug. 29. 12:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lehet,hogy vemhes???
2013. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 hónaposan vemhes??? nem hiszem! láza van? súlyából vesztett?? nem fullad?? hasmenés??
2013. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kancica.Nem,egyik sem.Egyszer-kétszer talán hígabbat.
2013. aug. 29. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Könyörgöm vetess tőle vért és nézess laborban egy titer értéket+egy nagy vérkép amin látszik a globulin érték,máshogy nemlehet megmondani,hogy fip vagy nem vagy vetess folyadékot a hasából.Ha valóban FIP akkor pár hét és meghal a cica ha nem akkor meg gyógyitható,de kikell zárni a FIPet és kideríteni,hogy mi a baja.
2013. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyik sincs neki, valószínű nem FIP-es akkor!Persze nem vagyok orvos!
2013. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezért írtam,hogy vetess tőle vért,ha nem csináltatod meg továbbra se fogsz tudni semmit,se te ,se az orvos.
2013. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A székletének egyik része sárga,a másik barna volt és a sárgában icipici fehér kiálló pöttyök voltak.Akkor férges,ugye?

2013. aug. 29. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Te nem akarsz költeni a cica vizsgálataira az látszik.

Ne te diagnosztizáld a cicád ha 0 gyakorlatod és tapasztalatod van.Menj el egy normális állatorvoshoz.

2013. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De,el fogom vinni!
2013. aug. 29. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
a hallottak alapján férges,de jobb lenne ha viszed dokihoz előtte lefotózod milyet székelt, bocsi..én is ezt csináltam mikor hányás-hasmenése volt...örült is a doki :D
2013. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!