Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fontos kérdezek lenne. A...

AlmaM2a kérdése:

Egy fontos kérdezek lenne. A cicának lehet chipset, kekszet, csokit es embeei melegetelt enniuk? Ha nem Mit miert?

Figyelt kérdés
Köszi a valaszokat

#macska #nevelés #cica #cicagondozas
2013. aug. 31. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne nagyon. a csoki kifejezetten árt neki, sőt mérgező is lehet tudtommal. ő ragadozó, leginkább húsra van szüksége, ne etesd csokival, meg keksszel. emberi meleg étel lehet néha,a mieink is szerették, de ne az legyen mindig.
2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. a macska ragadozó. húsevő állat, nem való neki a cukor, a fűszerek, a szénhidrát, az étolaj stb.
2013. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A csokoládé halálos a kutyákra és macskákra nézve.


A fűszer sem jó, de az kis mennyiségben nem halálos, maximum beteg lesz tőle... A chips pl éles nekik, a torkán akadhat.


Ne adj neki egyiket sem.

2013. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.A chipset ugy adtuk neki hogy összetortuk.
2013. aug. 31. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Halszálkától semmi baja nem lesz, de a chips éles neki?


Valóban nem jó a chips nekik, a túlfűszerezettsége miatt, de el tudná rágni és nem szúrná át a nyelőcsövét. :)

2013. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Nem adunk ilyet állatnak!


A csokoládéban teobromin van attól elpusztul.

A chips tiszta sóóó, és a macska nem tudja kiválasztani!

A emberi meleg étel tele van fűszerrel, sóval, olajjal és zsírral!


Ha ilyenek kap a macska akkor szőre zsíros lesz, hullani fog, bélgyulladást kap, hasmenése lesz, stb....

2013. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
87%
Hozzá tenném az előttem szólókhoz, hogy a chips nekünk sem egészséges.. nem a só miatt csak, hanem tele van ízfokozóval-vagyis szinte drog-nem véletlen, ha elkezded enni nem is tudod abbahagyni.. Vagyis a kis állati emésztésre, gyomorra még rosszabb hatással van.A főtt kaja pedig a fűszerek miatt nem jó. Az egér sincs fűszerezve, főzve!! A cukor és só is nagyon káros számukra(emberi mennyiségben)!
2013. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VikiFerry válasza:
41%

Láttam hogy többen írtátok, hogy halálos a kutya számára a csoki.Nem tudom de az én kutyám kis kora óta kap néha néha kis adag csokit és még mindig él már 6 éves és semmi baja. Nem kéne ilyennel riogatni szegény kérdezőt.

Nekem kb 15 éve vannak macskáim és amit kérnek adok nekik egy kicsit és sokáig élnek. Így szóval ha a cicusod kedves kérdező szeretne valamit adni amit te eszel kicsit adhatsz neki nem fog bele halni :D

2016. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!