Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám átment a szomszéd...

A macskám átment a szomszéd kutyájához, ami kicsit elkapta. Azóta furán viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta nem eszik, nem iszik, és be van lassulva. Ha simogatom, azért dorombol. Kisebb sebeket találtam rajta, amiket lekezeltem, nem tűntek komolynak. A viselkedése természetes, és jobban lesz, vagy forduljak vele szakemberhez?
2013. szept. 1. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belső vérzése is van, szakember jobban ért hozzá.
2013. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pallós Fanni válasza:
74%
Lehet,hogy némileg sokkot kapott ! Nem lenne rossz meg nézetni egy àllat orvossal !
2013. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
Állatorvos!
2013. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 1. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem elvitted dokihoz! Mi van vele????
2013. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

elvittem dokihoz

az itteni orvos nem igazán jó, megnézte, nem csinált vele semmit, csak még egyszer lefertőtlenítette, meg mondta hogy hozzam vissza ha bármi panasza lenne. Másnap már evett is, azóta csak jobban van. Játszik is, meg minden. Lehet, tényleg csak sokkot kapott.

2013. szept. 3. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!