Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskáknak milyen játékot...

Kismacskáknak milyen játékot lehet itthon készíteni?

Figyelt kérdés
A kiscicánk kb. 2 hónapos, egyedül van, szeretnék neki csinálni valami játékot amivel napközbe eljátszhat, ehez várok ötleteket :)
2013. szept. 3. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A mienk egy parafadugót is szívesen kerget.
2013. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a madzagra felfűzött pet palack kupak mindig nyerő volt. De bármi jó, amit nem tud lenyelni, nem túl hangos és nem túl nagy, de azért érdekes. Pl. ha fellógatod, az már elég érdekes tud lenni.
2013. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alufóliából gyúrt galacsint szeretik kergetni.
2013. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyémek a labdákat még madzagon rángatva is hamar megunták - de a madzag üres végét, azt 0-24-ig képesek voltak kergetni mindig, még a felnőttek is :)

Hurkapálcikával ugyanígy :)

Csak néha hagyni kell nekik, hogy elkapják, különben hamar megunják :)

2013. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fülpucoló, kukából a zsebkendő, centi, és a köntösöm kötője,pl nálunk "eszi" a wc papírt, letekeri, ha felteszem lepofozza! alufólia galacsint órákig pofozza, flakonnak a kupakja, parafadugó ha isztok bort...azt fel is tudod valahova kötni, de az is addig érdekelte míg nagyobb nem lett és akkor állandóan letépte és ellopkodta, így nem tettem fel újra! azóta van kaparónk és azon van "önműködő" játék! A hengert vettem meg hozzá, 2db 40cm-es 1db 30cm-es és 1db 50cm-es 10000,- volt. a többit mi raktuk össze! a doboz az alján 40cm így összesen 1méter 50 centi ami nem kicsi és ilyet boltban vagy nem kapsz ha meg kapsz az 30ezer forint!Cipőragasztóval ragasztottunk rá szőnyeget(maradék szőnyegből) ugyhogy ultraszuper gazdaságos! :)

itt a link én itt vettem meg a neten: [link]

és itt a kép a kaparófáról: [link]

2013. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az az aranyszabály, hogy mindig azt szeretik, ami a legprimitívebb, és legolcsóbb! De tényleg! :D A kupak, és az alufólia golyó örök kedvencek. Vagy ha leteszel a szoba közepére egy kartondobozt, avagy egy zacskót. Olyankor a mienk belebújik, és ijesztgeti magát, annyira beletekeredik a zacsi fülébe, hogy aztán egész nap úgy mászkál, zacskóval a hátán, mint Superman. :DD

Mi varrtunk neki kisegeret is. Egy kisebb anyag elég neki, ovális formájú lesz, az anyag maradékával megtömöd, és ha van otthon esetleg szárított macskamenta, akkor azt is szórhatsz bele a nagyobb népszerűség érdekében. Nálunk nem a puha egerek jöttek, be, hanem amit keményre tömtünk. :) És valami anyagmaradvány jó lesz faroknak, mert az a kedvenc részük!

2013. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és szívószál! Imádják. Most szedtem össze a konyha rejtett zugaiból 2 szélein megcsócsált szívószálat. :)
2013. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!