Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes (első) mit...

A cicám vemhes (első) mit tegyek hogy itthon fialjon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
kinti cica???
2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:

is is benti meg kinti de nagy a hasa meg mozog

Amikor alszik az oldalán akkor látom hogy rugdosnak a kiscicák,meg érzem is.De attól tartok hogy nem itthon fog fialni.mit tegyek hogy itthon fialjon.

2013. aug. 8. 16:34
 3/104 A kérdező kommentje:
meg olvastam hogy szülés előtt 1-2 héttel nagyon sokat mosakszik a cica,sokat pihen, ugyan ezt csinálja az én cicám is. azt is olvastam hogy meg kell beszélni velük hogy itthon fialjon,én beszéltem hozzá hogy szüljön itthon de nem tudom hogy sikerült őt rávennem,és sokat kell őket simogatni hogy azt érezzék hogy biztonságban tudnak szülni
2013. aug. 8. 19:53
 4/104 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha segítesz ez ügyben.Nagyon kedves vagy.:)
2013. aug. 8. 20:07
 5/104 anonim ***** válasza:
Az én ciámat is ettől féltettem(meg magamat is).Legjobb ha bent csinálsz neki valami helyet és nem engeded ki. De pincébe is vagy garázsba ,sufniba is becsukhatod ha nem akarsz bent kiscicákat. Tudom ,hogy nem a leg humánusabb módszer de inkább mint ,hogy máshová szüljön.
2013. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot. :)
2013. aug. 8. 21:18
 7/104 A kérdező kommentje:
A cicámnak nagyon nagy a hasa.Szerinted mikor fog szülni.
2013. aug. 9. 08:43
 8/104 A kérdező kommentje:
Ha szül akkor mit kell tennem.A cicám mit ehet a terhesség alatt.Ha alvás közbe nyög, az mit jelent.Amikor eljöttem mellöle és ő jött utánam, az azt jelenti hogy biztonságban érzi magát?És ha oda megyek hozzá a tenyerembe teszi a fejecskéjét.És ok nélkül elkezd nyávogni(egyszer)de nagyon.Nagyon nagy a hasa szerinted mikor fog szülni, első szülése és nekem is az első hogy levezetem egy cicának a szülését, segítség mit kell tennem!!!MIT ÉSZLELHETEK A CICÁMNÁL HA ELKEZDŐDIK A SZÜLÉS!!!
2013. aug. 9. 11:35
 9/104 anonim ***** válasza:
Ha igy viselkedik akkor 48-órán belül meszül. És előszöris keres ,majd magának egy helyet a helységben ahová betetted. Ne avatkozz bele az ellésbe!!A legjobb ha távolról figyeled vagy magárahagyod az anyát. Ha pedig megszült akkor sem engedd ki mert ott hagyhatja a kicsiket. Az első 5 napban ne negyon zaklasd őket ,mert ilyenkor nagyon érzékeny az anyuka és a kölykök is.
2013. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
Majd irj hogy mi lett!
2013. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!